900,000 €
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 10
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 11
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 12
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 13
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 14
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 15
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 16
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 17
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 18
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 19
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 20
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 21
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 22
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 23
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 24
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 25
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 26
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 27
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 28
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 29
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 30
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 31
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 32
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 33
  • Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi - image 34
900,000 € (3,600 €/m²)
250 m²
5 Soba

Prodaja, kuća, 250m², Bijela, Herceg Novi

Bijela, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Jedinstvena nekretnina u Boki Kotorskoj, koja kombinuje udoban život sa gotovim investicijskim modelom. Jedinstveni format: dvoetažni stan + 3 odvojena stana sa prihodom. Idealno za život, investiciju ili mini-hotel.

raspored
Glavni apartman (120 m², 2 nivoa):
• 2 spavaće sobe;
• prostrana terasa od 50 m²;
• vlastiti prostor za rekreaciju i roštilj 50 m²;
• kupatilo;
• vinski podrum;
• kompletan dom za život s atmosferom i privatnošću.

Odvojeni apartmani (3 × 47 m²):
• 1 spavaća soba;
• odvojeni ulazi;
• pogled na more;
• gotovi poslovi iznajmljivanja.

Parcela i dodatni objekti
• Uređeno dvorište 500 m².
• Pomoćna zgrada (štala) – može se koristiti za skladištenje, radionicu ili za držanje životinja.
• Parking za 5 automobila.

Parametri
• ukupna površina: 250 m²;
• do mora: 100 metara.

Prednosti:
• Živite u glavnoj kući – iznajmljujete apartmane.
• Kupatilo i vinski podrum – dodaju vrijednost i atmosferu.
• Odvojeni unosi – maksimalna likvidnost.
• Pogodno za mini hotel ili porodični biznis.
• Format koji je deficitaran u regiji.
• Brz pristup Tivtu i Porto Montenegru, Herceg Novi.
• Razvijena infrastruktura i nasip.
• Mirno, perspektivno područje.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560914
Objavljeno
24.05.2026
Ažuriran
24.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

250m²

Sobe

5

Kupatila

0

Broj terasa

1

Parking

Ima

Agencija

Monteonline

Kreditni kalkulator