142,000 €
  • Prodaja, kuća, 68m², Banoštor, Beočin - image 1
  • Prodaja, kuća, 68m², Banoštor, Beočin - image 2
  • Prodaja, kuća, 68m², Banoštor, Beočin - image 3
  • Prodaja, kuća, 68m², Banoštor, Beočin - image 4
  • Prodaja, kuća, 68m², Banoštor, Beočin - image 5
  • Prodaja, kuća, 68m², Banoštor, Beočin - image 6
  • Prodaja, kuća, 68m², Banoštor, Beočin - image 7
  • Prodaja, kuća, 68m², Banoštor, Beočin - image 8
  • Prodaja, kuća, 68m², Banoštor, Beočin - image 9
  • Prodaja, kuća, 68m², Banoštor, Beočin - image 10
  • Prodaja, kuća, 68m², Banoštor, Beočin - image 11
  • Prodaja, kuća, 68m², Banoštor, Beočin - image 12
  • Prodaja, kuća, 68m², Banoštor, Beočin - image 13
  • Prodaja, kuća, 68m², Banoštor, Beočin - image 14
  • Prodaja, kuća, 68m², Banoštor, Beočin - image 15
142,000 € (2,088 €/m²)
68 m²

Prodaja, kuća, 68m², Banoštor, Beočin

Banoštor, Beočin Srbija

Opis nekretnine

Prodajemo na Fruškoj gori u Banoštru Uknjiženu Kuću 68 m2 na TOP-TOP LOKACIJI...
Kuća je Prizemna čvrsta gradnja poseduje Dnevnu sobu,spavaću sobu,kuhinju,kupatilo i Lepu Veliku Zastakljenu Terasu sa koje je Pogled na krivinu Dunava,Novi Sad i pola Južne Bačke...
nalazi se na lepoj velikoj parceli od 1560 m2 i u prelepom zelenom okruženju....
Kuća je komplet Renovirana sa novom stolarijom,podovima i krovom....
Prodaje se sa svim Nameštajem....
od infrastrukture ima struju,gradsku vodu grejanje je Podno...
Pogodno je za Hedoniste i Kupce sa Posebnim Stilom Života...
više informacija na tel. 06*/****-***...Mišo Licenca broj 2465
ili na www.status-nekretnine.com A57-22545
(STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557742
Objavljeno
15.05.2026
Ažuriran
15.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

68m²

Sobe

N/A

Kupatila

0

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2088.24 €

Učešće 28,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
688 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
113,600 €
Učešće
28,400 €
Ukupna kamata
51,614 €
Ukupno plaćanje
165,214 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene kuća - Beočin

Banoštor
Beočin

Cena ove nekretnine je 47.51% viša od prosečne cene na lokaciji Beočin

Prosečna cena: 1415.62 €/m²

Ova nekretnina je 42.71% manja od prosečne veličine na lokaciji Beočin

Prosečna veličina: 119 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Status Nekretnine

Registarski broj

182

Lokacija

Beočin

Banoštor

Kvadratura

68m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SN

Status Nekretnine

Slične nekretnine

Zemljište in Banoštor

Prodaja, plac, 2106m², Banoštor, Beočin

60,000 €

Banoštor

2106
Prodaja, plac, 2106m², Banoštor, Beočin
Zemljište in Banoštor

Prodaja, plac, 11222m², Banoštor, Beočin

35,000 €

Banoštor

11222
Prodaja, plac, 11222m², Banoštor, Beočin
Kuća in Banoštor

Prodaja, kuća, 104m², Banoštor, Beočin