180,000 €
  • Prodaja, kuća, 230m², Sopot, Beograd - image 1
  • Prodaja, kuća, 230m², Sopot, Beograd - image 2
  • Prodaja, kuća, 230m², Sopot, Beograd - image 3
  • Prodaja, kuća, 230m², Sopot, Beograd - image 4
  • Prodaja, kuća, 230m², Sopot, Beograd - image 5
  • Prodaja, kuća, 230m², Sopot, Beograd - image 6
  • Prodaja, kuća, 230m², Sopot, Beograd - image 7
  • Prodaja, kuća, 230m², Sopot, Beograd - image 8
  • Prodaja, kuća, 230m², Sopot, Beograd - image 9
  • Prodaja, kuća, 230m², Sopot, Beograd - image 10
  • Prodaja, kuća, 230m², Sopot, Beograd - image 11
  • Prodaja, kuća, 230m², Sopot, Beograd - image 12
  • Prodaja, kuća, 230m², Sopot, Beograd - image 13
  • Prodaja, kuća, 230m², Sopot, Beograd - image 14
  • Prodaja, kuća, 230m², Sopot, Beograd - image 15
  • Prodaja, kuća, 230m², Sopot, Beograd - image 16
180,000 € (783 €/m²)
230 m²
3 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, kuća, 230m², Sopot, Beograd

Sopot, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se izuzetna kuća u Sopotu. Odmah je useljiva. Nalazi se u veoma lepoj, mirnoj i asfaltiranoj ulici sa uličnim osvetljenjem. Korisna stambena površina kuće je 230 m2 (terase nisu uračunate u kvadraturu). Građena je od čvrstog materijala (blok) i ima izolaciju i fasadu, etažno grejanje na gas, stolarija je kombinacija ALU i drvo. Sastoji se od prizemlja, garaže koja je povezana sa kućom, i sprata. Prizemlje se sastoji od tri prostorije od kojih je jedna prostorija predviđena i pogodna za poslovni prostor, toaleta i garaže, podovi su pločice i laminat. Sprat ima hodnik, kupatilo, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i velikom terasom, trpezariju i tri spavaće sobe, podovi su parket. Dvorište je lepo uređeno i ograđeno. Kuća je odličan izbor za osobe koje traže prostran i funkcionalan dom sa dodatnom mogućnošću za poslovne aktivnosti.

Licenca 469.
Agencijska provizija je 2%. ,

Detalji o nekretnini

ID oglasa
334355
Objavljeno
31.01.2025
Ažuriran
21.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

230m²

Sobe

3

Kupatila

2

Površina placa

612

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 782.61 €

Učešće 36,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
873 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
144,000 €
Učešće
36,000 €
Ukupna kamata
65,427 €
Ukupno plaćanje
209,427 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih kuća - Beograd

Sopot
Beograd

Cena ove nekretnine je 22.37% niža od prosečne cene na lokaciji Sopot

Prosečna cena: 1008.08 €/m²

Ova nekretnina je 140.84% veća od prosečne veličine na lokaciji Sopot

Prosečna veličina: 96 m²

1,219 €
Prosečna godišnja cena
+10%
Trend cena (godišnje)
477
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kolonada Nekretnine

Registarski broj

469

Lokacija

Beograd

Sopot

Kvadratura

230m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KN

Kolonada Nekretnine

Slične nekretnine

Zemljište in Sopot

Prodaja, plac, 1000m², Sopot, Beograd

54,900 €

Sopot

1000
Prodaja, plac, 1000m², Sopot, Beograd
Zemljište in Nemenikuće

Prodaja, plac, 3000m², Nemenikuće, Sopot

60,000 €

Nemenikuće

3000
Prodaja, plac, 3000m², Nemenikuće, Sopot