325,000 €
  • Prodaja, kuća, 245m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, kuća, 245m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, kuća, 245m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, kuća, 245m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, kuća, 245m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, kuća, 245m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, kuća, 245m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, kuća, 245m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, kuća, 245m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 9
325,000 € (1,327 €/m²)
245 m²

Prodaja, kuća, 245m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

Zemun Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Kuca sa tri etaze, prizemlje+sprat+potkrovlje, nova,uknjizena, na korisnu povrsinu od 197 m2 i bruto povrsinu od245 m2 sa placem od 6 ari uknjizenim 1/1 . Pomocna zgrada od 50 m2 na legalizaciji. Broj u reg:105 Posrednicka provizija 2% ST/0 Hercegovacka

Detalji o nekretnini

ID oglasa
434211
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

245m²

Sobe

0

Kupatila

N/A

Površina placa

600

Agencija

Goxy

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1326.53 €

Učešće 65,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,576 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
260,000 €
Učešće
65,000 €
Ukupna kamata
118,132 €
Ukupno plaćanje
378,132 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene kuća - Beograd

Zemun Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 0% viša od prosečne cene na lokaciji Zemun Sve Podlokacije

Prosečna cena: 1326.53 €/m²

Ova nekretnina je 2.78% manja od prosečne veličine na lokaciji Zemun Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 252 m²

1,953 €
Prosečna godišnja cena
-2%
Trend cena (godišnje)
307

Kvadratura

245m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

GN

Goxy

Slične nekretnine

Stan in Zemun Sve Podlokacije

Prodaja, dvosoban stan, 58m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

230,000 €

Zemun Sve Podlokacije

2 sobe 1 kupatilo 58