61,800 €
  • Prodaja, kuća, 20m², Čortanovci, Inđija - image 1
  • Prodaja, kuća, 20m², Čortanovci, Inđija - image 2
  • Prodaja, kuća, 20m², Čortanovci, Inđija - image 3
  • Prodaja, kuća, 20m², Čortanovci, Inđija - image 4
  • Prodaja, kuća, 20m², Čortanovci, Inđija - image 5
  • Prodaja, kuća, 20m², Čortanovci, Inđija - image 6
  • Prodaja, kuća, 20m², Čortanovci, Inđija - image 7
  • Prodaja, kuća, 20m², Čortanovci, Inđija - image 8
  • Prodaja, kuća, 20m², Čortanovci, Inđija - image 9
61,800 € (3,090 €/m²)
20 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 20m², Čortanovci, Inđija

Čortanovci, Inđija Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se mala vikendica u Čortanovcima na velikom i lepom placu ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudi........................STAMENKOVIĆ NEKRETNINE -NOVI SAD , Upisan U Reg. Pos. Broj 1170

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557278
Objavljeno
14.05.2026
Ažuriran
14.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

20m²

Sobe

1

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3090.00 €

Učešće 12,360 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
300 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
49,440 €
Učešće
12,360 €
Ukupna kamata
22,463 €
Ukupno plaćanje
71,903 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Stamenković Nekretnine

Registarski broj

1170

Lokacija

Inđija

Čortanovci

Kvadratura

20m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Stamenković Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Čortanovci

Prodaja, kuća, 38m², Čortanovci, Inđija

128,750 €

Čortanovci

3 sobe 0 38
Prodaja, kuća, 38m², Čortanovci, Inđija
Zemljište in Čortanovci

Prodaja, plac, 1700m², Čortanovci, Inđija

59,500 €

Čortanovci

1700
Prodaja, plac, 1700m², Čortanovci, Inđija
Kuća in Čortanovci

Prodaja, kuća, 120m², Čortanovci, Inđija

77,250 €

Čortanovci

3 sobe 0 120
Prodaja, kuća, 120m², Čortanovci, Inđija
Zemljište in Čortanovci

Prodaja, plac, 2600m², Čortanovci, Inđija

33,500 €

Čortanovci

2600
Prodaja, plac, 2600m², Čortanovci, Inđija