152,000 €
  • Prodaja, kuća, 190m², Kraljevo, Srbija - image 1
  • Prodaja, kuća, 190m², Kraljevo, Srbija - image 2
  • Prodaja, kuća, 190m², Kraljevo, Srbija - image 3
  • Prodaja, kuća, 190m², Kraljevo, Srbija - image 4
  • Prodaja, kuća, 190m², Kraljevo, Srbija - image 5
  • Prodaja, kuća, 190m², Kraljevo, Srbija - image 6
  • Prodaja, kuća, 190m², Kraljevo, Srbija - image 7
  • Prodaja, kuća, 190m², Kraljevo, Srbija - image 8
  • Prodaja, kuća, 190m², Kraljevo, Srbija - image 9
  • Prodaja, kuća, 190m², Kraljevo, Srbija - image 10
  • Prodaja, kuća, 190m², Kraljevo, Srbija - image 11
  • Prodaja, kuća, 190m², Kraljevo, Srbija - image 12
  • Prodaja, kuća, 190m², Kraljevo, Srbija - image 13
152,000 € (800 €/m²)
190 m²
4 Soba

Prodaja, kuća, 190m², Kraljevo, Srbija

Kraljevo, Srbija

Opis nekretnine

U prelepom prirodnom okruženju, u podnožju planine Goč, u naselju Kamenica, nalazi se kuća koja predstavlja pravu retkost na tržištu. Smeštena na pažljivo uređenom placu površine 4.17 ari, okružena šumom, zelenilom i potokom koji protiče kroz dvorište, ova nekretnina pruža mir, privatnost i jedinstven osećaj boravka u prirodi tokom cele godine.

Lokacija je idealna za sve koji žele da pobegnu od gradske gužve, a da pritom ostanu u neposrednoj blizini grada i svih neophodnih sadržaja za kvalitetan život. Blizina planine Goč, pešačkih staza i netaknute prirode čini ovu kuću savršenim izborom kako za porodično stanovanje, tako i za vikendicu ili turističko izdavanje. Autobusko stajalište udaljeno je oko 700 metara i omogućava dobru povezanost sa centrom Kraljevo.

Kuća je organizovana na tri nivoa i veoma je funkcionalnog rasporeda. U prizemlju se nalazi kuhinja sa trpezarijom i ostavom, dok su na prvom spratu smešteni dnevni boravak, spavaća soba i kupatilo. Sve prostorije povezane su hodnikom koji vodi na veliku natkrivenu terasu sa pogledom na potok i zelenilo, pružajući poseban ambijent za odmor i uživanje. Potkrovlje se sastoji od dve spavaće sobe, toaleta i hodnika, a iz obe sobe izlazi se na terasu. Sve terase su natkrivene i popločane, što dodatno doprinosi komforu i funkcionalnosti prostora.

Kuća poseduje dva dimnjaka, a grejanje je organizovano na čvrsto gorivo i TA peć. Snabdevanje vodom vrši se iz rezervoara, dok se na samom placu nalazi i izvor sa pijaćom vodom, što ovoj nekretnini daje dodatnu posebnost i autentičnost. Na placu je započeta izgradnja bazena koji nije završen, ostavljajući budućem vlasniku mogućnost da ga uredi prema sopstvenim željama i potrebama.