77,250 €
  • Prodaja, kuća, 350m², Kula, Srbija - image 1
  • Prodaja, kuća, 350m², Kula, Srbija - image 2
  • Prodaja, kuća, 350m², Kula, Srbija - image 3
  • Prodaja, kuća, 350m², Kula, Srbija - image 4
  • Prodaja, kuća, 350m², Kula, Srbija - image 5
  • Prodaja, kuća, 350m², Kula, Srbija - image 6
  • Prodaja, kuća, 350m², Kula, Srbija - image 7
  • Prodaja, kuća, 350m², Kula, Srbija - image 8
  • Prodaja, kuća, 350m², Kula, Srbija - image 9
77,250 € (221 €/m²)
350 m²
5 Soba

Prodaja, kuća, 350m², Kula, Srbija

Kula, Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se novija kuća u Kuli. Sastoji se od podruma od oko 50m2 sa garažnim ulazom, prizemlje u osnovu 152m2 koje se sastoji od hodnika, protrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe i kupatilo. Na potkrovlju je identičan stan u sirovom stanju. Priključena struja i voda, gas na ulici. Trenutno grejanje na čvrsto gorivo.

Za više informacija:
Agencija Dva zvona 1963
+06*/****-***

Detalji o nekretnini

ID oglasa
402893
Objavljeno
19.06.2025
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

350m²

Sobe

5

Kupatila

0

Broj spratova

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 220.71 €

Učešće 15,450 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
374 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
61,800 €
Učešće
15,450 €
Ukupna kamata
28,079 €
Ukupno plaćanje
89,879 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene petosobnih i većih kuća - Srbija

Kula
Srbija

Cena ove nekretnine je 85.83% niža od prosečne cene na lokaciji Srbija

Prosečna cena: 1557.41 €/m²

Ova nekretnina je 67.83% veća od prosečne veličine na lokaciji Srbija

Prosečna veličina: 209 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Agencija za nekretnine DVA ZVONA 1963

Registarski broj

1472

Lokacija

Srbija

Kula

Kvadratura

350m²

Struktura

5 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Kuća in Kula

Prodaja, kuća, 199m², Kula, Srbija

103,000 €

Kula

7 soba 0 199
Prodaja, kuća, 199m², Kula, Srbija
Zemljište in Kruščić

Prodaja, plac, 750000m², Kruščić, Kula

2,100.000 €

Kruščić

750000
Prodaja, plac, 750000m², Kruščić, Kula
Stan in Kula

Prodaja, četvorosoban stan, 104m², Kula, Srbija