145,000 €
  • Prodaja, kuća, 94m², Niš, Srbija - image 1
  • Prodaja, kuća, 94m², Niš, Srbija - image 2
  • Prodaja, kuća, 94m², Niš, Srbija - image 3
  • Prodaja, kuća, 94m², Niš, Srbija - image 4
  • Prodaja, kuća, 94m², Niš, Srbija - image 5
  • Prodaja, kuća, 94m², Niš, Srbija - image 6
  • Prodaja, kuća, 94m², Niš, Srbija - image 7
  • Prodaja, kuća, 94m², Niš, Srbija - image 8
  • Prodaja, kuća, 94m², Niš, Srbija - image 9
  • Prodaja, kuća, 94m², Niš, Srbija - image 10
  • Prodaja, kuća, 94m², Niš, Srbija - image 11
  • Prodaja, kuća, 94m², Niš, Srbija - image 12
  • Prodaja, kuća, 94m², Niš, Srbija - image 13
  • Prodaja, kuća, 94m², Niš, Srbija - image 14
  • Prodaja, kuća, 94m², Niš, Srbija - image 15
  • Prodaja, kuća, 94m², Niš, Srbija - image 16
  • Prodaja, kuća, 94m², Niš, Srbija - image 17
  • Prodaja, kuća, 94m², Niš, Srbija - image 18
  • Prodaja, kuća, 94m², Niš, Srbija - image 19
145,000 € (1,543 €/m²)
94 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 94m², Niš, Srbija

Niš, Srbija

Opis nekretnine

Remax vam nudi lepu kuću u Pasi Poljani, na samom početku naselja, u blizini autobuske stanice. Na placu od 3,5 ari nalazi se kuća koja u osnovi ima 94m2. U prizemlju su pomoćne prostorije, letnja kuhinja, kotlarnica i podrum. Prostor je moguće prilagoditi sopstvenim potrebama.

Na I nivou je prostrana dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom i kupatilom. Na spratu su dve spavaće sobe i prostorija koja može služiti za različite namene. Na podu je keramika i parket a stolarija drvena. Grejanje može biti na pelet, struju ili ugalj.

U dvorištu se nalazi i garaža i dodatna ostava za čvrsta goriva.

Za sve dodatne informacija kao i za razgledanje pozovite 06*/****-***.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
225624
Objavljeno
11.03.2024
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

94m²

Sobe

2

Kupatila

1

Parking

Da

Površina placa

350

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1542.55 €

Učešće 29,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
703 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
116,000 €
Učešće
29,000 €
Ukupna kamata
52,705 €
Ukupno plaćanje
168,705 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih kuća - Srbija

Niš
Srbija

Cena ove nekretnine je 80.57% viša od prosečne cene na lokaciji Niš

Prosečna cena: 854.26 €/m²

Ova nekretnina je 15.85% manja od prosečne veličine na lokaciji Niš

Prosečna veličina: 112 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

REMAX Living Style

Registarski broj

1106

Lokacija

Srbija

Niš

Kvadratura

94m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

REMAX Living Style

Slične nekretnine

Stan in Apelovac

Prodaja, dvosoban stan, 62m², Apelovac, Niš

117,420 €

Apelovac

2 sobe 1 kupatilo 62
Prodaja, dvosoban stan, 62m², Apelovac, Niš
Stan in Apelovac

Prodaja, dvosoban stan, 54m², Apelovac, Niš

102,030 €

Apelovac

2 sobe 1 kupatilo 54
Prodaja, dvosoban stan, 54m², Apelovac, Niš
Stan in Pantelej

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Pantelej, Niš

92,000 €

Pantelej

1 soba 1 kupatilo 41
Prodaja, jednosoban stan, 41m², Pantelej, Niš
Stan in Pantelej

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Pantelej, Niš

103,830 €

Pantelej

1 soba 1 kupatilo 46
Prodaja, jednosoban stan, 46m², Pantelej, Niš
Stan in Pantelej

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Pantelej, Niš

155,940 €

Pantelej

2 sobe 1 kupatilo 72
Prodaja, dvosoban stan, 72m², Pantelej, Niš
Stan in Pantelej

Prodaja, trosoban stan, 113m², Pantelej, Niš

243,340 €

Pantelej

3 sobe 1 kupatilo 113
Prodaja, trosoban stan, 113m², Pantelej, Niš
Stan in Pantelej

Prodaja, jednosoban stan, 52m², Pantelej, Niš

116,500 €

Pantelej

1 soba 1 kupatilo 52
Prodaja, jednosoban stan, 52m², Pantelej, Niš
Stan in Medijana

Prodaja, trosoban stan, 88m², Medijana, Niš

220,000 €

Medijana

3 sobe 1 kupatilo 88
Prodaja, trosoban stan, 88m², Medijana, Niš
Stan in Palilula

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Palilula, Niš

105,000 €

Palilula

2 sobe 0 52
Prodaja, dvosoban stan, 52m², Palilula, Niš
Stan in Pantelej

Prodaja, trosoban stan, 92m², Pantelej, Niš

140,000 €

Pantelej

3 sobe 0 92
Prodaja, trosoban stan, 92m², Pantelej, Niš