154,500 €
  • Prodaja, kuća, 197m², Srbobran, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, kuća, 197m², Srbobran, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, kuća, 197m², Srbobran, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, kuća, 197m², Srbobran, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, kuća, 197m², Srbobran, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, kuća, 197m², Srbobran, Novi Sad - image 6
  • Prodaja, kuća, 197m², Srbobran, Novi Sad - image 7
  • Prodaja, kuća, 197m², Srbobran, Novi Sad - image 8
  • Prodaja, kuća, 197m², Srbobran, Novi Sad - image 9
  • Prodaja, kuća, 197m², Srbobran, Novi Sad - image 10
154,500 € (784 €/m²)
197 m²
5 Soba

Prodaja, kuća, 197m², Srbobran, Novi Sad

Srbobran, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

EKSKLUZIVNA PONUDA,SAMO KOD NAS!!!
ID 445 U NAŠOJ PONUDI ZA PRODAJU I! Agencija AURORA 369 nekretnine nudi JEDINSTVENU, IZUZETNU kuću salonskog tipa u Nadalju (Srbobran), idealno smeštenu samo 35 km od Novog Sada. Ova prostrana nekretnina nalazi se na uglu dveju ulica, na parceli od 1.345 m², savršena za veliku porodicu. Kuća se prostire na 350 m² i nudi impresivnih 7 soba,3 kupatila I posebo 1sanitarni čvor. Unutrašnjost je opremljena kvalitetnim, stilskim nameštajem od punog drveta, stvarajući jedinstven spoj tradicionalnog šarma i savremene udobnosti. Grejanje je rešeno efikasnim kaljevim pećima (dve velike), inverter klimama i norveškim radijatorima, osiguravajući optimalnu temperaturu I malu potrošnju energenata tokom cele godine. Uživajte u prostranom, uređenom dvorištu sa prelepim cvećem, idealnom za opuštanje ili druženje uz roštilj. Posed nudi i brojne pomoćne objekte, uključujući veliki čardak i skladišne prostore. Sve moderne pogodnosti su obezbeđene: Kablovska TV, Internet, Kuhinja, Trpezarija, Predsoblje, Hodnik, Ostava i parking ispred objekta.
U naselju se nalaze:osnovna škola od prvog do osmog razreda,vrtić,ambulanta,apoteka,pošta I prodavnice. Ova kuća je uknjižena 1/1 i ODMAH USELJIVA. Moguća je zamena za kuću isključivo u Veterniku. Ne propustite priliku da postanete vlasnik ovog izuzetnog doma u prirodi.

Za više informacija i zakazivanje gledanja, pozovite nas na: 06*/****-***