128,750 €
  • Prodaja, kuća, 220m², Temerin, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, kuća, 220m², Temerin, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, kuća, 220m², Temerin, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, kuća, 220m², Temerin, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, kuća, 220m², Temerin, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, kuća, 220m², Temerin, Novi Sad - image 6
  • Prodaja, kuća, 220m², Temerin, Novi Sad - image 7
  • Prodaja, kuća, 220m², Temerin, Novi Sad - image 8
  • Prodaja, kuća, 220m², Temerin, Novi Sad - image 9
  • Prodaja, kuća, 220m², Temerin, Novi Sad - image 10
  • Prodaja, kuća, 220m², Temerin, Novi Sad - image 11
  • Prodaja, kuća, 220m², Temerin, Novi Sad - image 12
  • Prodaja, kuća, 220m², Temerin, Novi Sad - image 13
  • Prodaja, kuća, 220m², Temerin, Novi Sad - image 14
  • Prodaja, kuća, 220m², Temerin, Novi Sad - image 15
  • Prodaja, kuća, 220m², Temerin, Novi Sad - image 16
  • Prodaja, kuća, 220m², Temerin, Novi Sad - image 17
  • Prodaja, kuća, 220m², Temerin, Novi Sad - image 18
  • Prodaja, kuća, 220m², Temerin, Novi Sad - image 19
  • Prodaja, kuća, 220m², Temerin, Novi Sad - image 20
  • Prodaja, kuća, 220m², Temerin, Novi Sad - image 21
  • Prodaja, kuća, 220m², Temerin, Novi Sad - image 22
  • Prodaja, kuća, 220m², Temerin, Novi Sad - image 23
128,750 € (585 €/m²)
220 m²
6 Soba

Prodaja, kuća, 220m², Temerin, Novi Sad

Temerin, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Temerin - Bački Jarak
▪️ Prodaje se spratna kuća površine 220 m².
▪️ Nalazi se u Bačkom Jarku na samo 8 minuta hoda do stanice gradskog prevoza, u mirnoj ulici punoj zelenila.
▪️ Izgrađena je na placu pravilnog oblika, površine 763 m².
▪️ Sastoji se od dve fizički odvojene stambene trosobne jedinice. Uz minimalna ulaganja je moguće dobiti po još jednu spavaću sobu po etaži. U tavanskom delu je moguće napraviti još jednu stambenu jedinicu sa oko 70 m² površine bez kosina.
- Jedinica na spratu je useljiva bez ulaganja sem higijenskog krečenja, na podu je postavljen parket , kupatilo je urađeno pre dve godine, postavljena kvalitetna PVC stolarija. U kući niko nije živeo posle renoviranja.
- U prizemlju je urađen ravnjajući sloj na podovima tako da je potrebno postaviti podne obloge i završiti kupatilo.
Kuća je idealna za život dve ili tri porodice u perspektivi, gde je moguće i rentirati neku od jedinica.
▪️ U kuću je uveden gas i instalacija po sobama.
▪️ Kuća je uknjižena 1/1
▪️ Cena kuće je 128.750 € sa uračunatom agencijskom provizijom i svim pravnim poslovima vezanim za kupoprodaju stana, a moguća je kupovina putem stambenog kredita. Mi vam možemo pomoći pri odabiru najpovoljnijeg kredita i njegovoj brzoj realizaciji.
Za više informacija pozovite.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560717
Objavljeno
23.05.2026
Ažuriran
23.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

220m²

Sobe

6

Kupatila

0

Broj spratova

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 585.23 €

Učešće 25,750 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
624 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
103,000 €
Učešće
25,750 €
Ukupna kamata
46,798 €
Ukupno plaćanje
149,798 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

220m²

Struktura

6 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Be Safe Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Temerin

Prodaja, garsonjera, 26m², Temerin, Novi Sad

81,600 €

Temerin

0 soba 0 26
Prodaja, garsonjera, 26m², Temerin, Novi Sad
Kuća in Temerin

Prodaja, kuća, 140m², Temerin, Novi Sad

195,000 €

Temerin

5 soba 0 140
Prodaja, kuća, 140m², Temerin, Novi Sad
Kuća in Temerin

Prodaja, kuća, 220m², Temerin, Novi Sad

120,000 €

Temerin

1 soba 1 kupatilo 220
Prodaja, kuća, 220m², Temerin, Novi Sad
Kuća in Temerin

Prodaja, kuća, 105m², Temerin, Novi Sad

172,500 €

Temerin

1 soba 1 kupatilo 105
Prodaja, kuća, 105m², Temerin, Novi Sad
Kuća in Temerin