265,000 €
  • Prodaja, kuća, 412m², Belegiš, Stara Pazova - image 1
  • Prodaja, kuća, 412m², Belegiš, Stara Pazova - image 2
  • Prodaja, kuća, 412m², Belegiš, Stara Pazova - image 3
  • Prodaja, kuća, 412m², Belegiš, Stara Pazova - image 4
  • Prodaja, kuća, 412m², Belegiš, Stara Pazova - image 5
  • Prodaja, kuća, 412m², Belegiš, Stara Pazova - image 6
  • Prodaja, kuća, 412m², Belegiš, Stara Pazova - image 7
  • Prodaja, kuća, 412m², Belegiš, Stara Pazova - image 8
  • Prodaja, kuća, 412m², Belegiš, Stara Pazova - image 9
  • Prodaja, kuća, 412m², Belegiš, Stara Pazova - image 10
  • Prodaja, kuća, 412m², Belegiš, Stara Pazova - image 11
  • Prodaja, kuća, 412m², Belegiš, Stara Pazova - image 12
  • Prodaja, kuća, 412m², Belegiš, Stara Pazova - image 13
  • Prodaja, kuća, 412m², Belegiš, Stara Pazova - image 14
  • Prodaja, kuća, 412m², Belegiš, Stara Pazova - image 15
  • Prodaja, kuća, 412m², Belegiš, Stara Pazova - image 16
  • Prodaja, kuća, 412m², Belegiš, Stara Pazova - image 17
  • Prodaja, kuća, 412m², Belegiš, Stara Pazova - image 18
  • Prodaja, kuća, 412m², Belegiš, Stara Pazova - image 19
  • Prodaja, kuća, 412m², Belegiš, Stara Pazova - image 20
  • Prodaja, kuća, 412m², Belegiš, Stara Pazova - image 21
265,000 € (643 €/m²)
412 m²
6 Soba

Prodaja, kuća, 412m², Belegiš, Stara Pazova

Belegiš, Stara Pazova Srbija

Opis nekretnine

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, uz glavnu saobraćajnicu, u ponudi je nekretnina koja pruža široke mogućnosti kako za život, tako i za poslovne aktivnosti. Na prostranom placu pravilnog oblika, sa frontom od čak 35 metara ka ulici i dubinom od 60 metara, nalaze se tri objekta koji zajedno čine funkcionalnu i veoma iskoristivu celinu.

Na parceli je smeštena porodična kuća površine 147m², koja pruža komforan prostor za stanovanje, zatim lokal od 65m² pogodan za različite delatnosti, kao i magacin od 200m² koji dodatno povećava poslovni potencijal ove nekretnine. Ovakav raspored objekata omogućava idealan spoj privatnog i poslovnog prostora na jednoj adresi.

Lokacija je jedna od ključnih prednosti – u neposrednoj blizini nalaze se centar Belegiša, škola, vrtić, autobusko stajalište, kao i šetalište, što dodatno doprinosi kvalitetu svakodnevnog života i dostupnosti svih važnih sadržaja.

Zahvaljujući odličnoj poziciji, velikom frontu ka prometnoj saobraćajnici i već postojećim objektima različitih namena, ova nekretnina predstavlja izuzetnu priliku za investitore, ali i za sve koji žele da objedine stanovanje i poslovanje na jednom mestu.

Oznaka na mapi služi isključivo u informativne svrhe.

Agencijska provizija za kupca je 2% vrednosti kupoprodajne cene nekretnine

Detalji o nekretnini

ID oglasa
541352
Objavljeno
04.04.2026
Ažuriran
21.05.2026
Tip nekretnine

Kuća