620,000 €
  • Prodaja, plac, 11160m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, plac, 11160m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 2
620,000 € (56 €/m²)
11160 m²

Prodaja, plac, 11160m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

Zemun Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Zemun - Grmovac

plac, 111.60 ari, front prema ulici 36 metara

Prodaje se zemljište pravougaonog oblika u građevinskom području površine 111,60 ari. Front prema asfaltiranoj ulici je 36m. Ispred placa je vod struje.

Prema informaciji o lokaciji, predmetna parcela je obuhvaćena planom generalne regulacije privredne zone uz naselje Grmovac. Na parceli je moguća gradnja različitih komercijalnih i kompatibilnih mešovitih sadržaja. Maksimalna planirana spratnost na nivou čitavog plana je je P+4+Ps,a za pomoćne objekte spratnost -P. Planirani maksimalni indeks zauzetosti je 80%, maksimalni indeks izgrađenosti je 4, sa maksimalnom visinom objekata (20-22,5)m. Minimalna površina zelenih površina je 30%.

Prema planu generalne regulacije, parcela sa druge strane ima direktan izlaz na buduću saobraćajnicu.

Uknjižen na 11160m2.

Agencijska provizija 2%.

Agent Anđelka Rastović-Obradović

Detalji o nekretnini

ID oglasa
522687
Objavljeno
13.02.2026
Ažuriran
05.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

11160m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 62.00 €

Učešće 124,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,006 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
496,000 €
Učešće
124,000 €
Ukupna kamata
225,359 €
Ukupno plaćanje
721,359 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza