20,000 €
  • Prodaja, plac, 450m², Palilula, Niš - image 1
  • Prodaja, plac, 450m², Palilula, Niš - image 2
  • Prodaja, plac, 450m², Palilula, Niš - image 3
20,000 € (44 €/m²)
450 m²

Prodaja, plac, 450m², Palilula, Niš

Palilula, Niš Srbija

Opis nekretnine

Površina: 4,5 ara
Lokacija: Ulica Miodraga Petrovića Ckalje, Donje Vlase (Palilula)
Dimenzije: dužina 115 m, širina 14,5 m

Opis nekretnine:
Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, idealan za stambenu ili poslovnu gradnju. Na placu je započeta gradnja kuće iz 2014. godine, sa osnovom od 67 m², uz mogućnost dobijanja građevinske dozvole za nastavak radova.

Uz to, voda je uvedena, što olakšava nastavak izgradnje i dalji razvoj. Ovaj plac pruža kupcima fleksibilnost da projektuju objekat prema svojim potrebama i planovima.

Prednosti:
Uknjižen, spreman za kupovinu
Odlična lokacija sa dobrom infrastrukturom
Pogodan za izgradnju stambenog ili poslovnog objekta
Za više informacija i dogovor oko obilaska, kontaktirajte nas.

Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
522494
Objavljeno
13.02.2026
Ažuriran
14.04.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

450m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 44.44 €

Učešće 4,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
97 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
16,000 €
Učešće
4,000 €
Ukupna kamata
7,270 €
Ukupno plaćanje
23,270 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kompas Nekretnine

Registarski broj

1596

Lokacija

Niš

Palilula

Kvadratura

450m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kompas Nekretnine

Slične nekretnine

Parking garaža in Palilula

Prodaja, parking/garaža, 20m², Palilula, Niš

14,500 €

Palilula

20
Prodaja, parking/garaža, 20m², Palilula, Niš
Stan in Palilula

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Palilula, Niš

115,000 €

Palilula

1 soba 1 kupatilo 46
Prodaja, jednosoban stan, 46m², Palilula, Niš
Stan in Palilula

Prodaja, četvorosoban stan, 79m², Palilula, Niš

140,000 €

Palilula

4 sobe 0 79
Prodaja, četvorosoban stan, 79m², Palilula, Niš
Stan in Palilula

Prodaja, jednosoban stan, 37m², Palilula, Niš

85,000 €

Palilula

1 soba 0 37
Prodaja, jednosoban stan, 37m², Palilula, Niš