25,000 €
  • Prodaja, plac, 1023m², Kovilj, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, plac, 1023m², Kovilj, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
25,000 € (24 €/m²)
1023 m²

Prodaja, plac, 1023m², Kovilj, Novi Sad Sve Podlokacije

Kovilj, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

🔹 PRODAJA PLACEVA – KOVILJ 🔹

U ponudi 17 placeva u Kovilju, površine 1023 m².

Placevi se nalaze u građevinskoj zoni, a u katastru se vode kao poljoprivredno zemljište. Odlična prilika za investiciju, izgradnju ili buduće projekte.

✔ Površina jednog placa: 1023 m²
✔ Građevinska zona
✔ Perspektivna lokacija
✔ Cena jednog placa: 25.000 €

Za sve dodatne informacije i razgledanje, kontaktirajte nas !!!

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560112
Objavljeno
21.05.2026
Ažuriran
21.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

1023m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 24.44 €

Učešće 5,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
121 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
20,000 €
Učešće
5,000 €
Ukupna kamata
9,087 €
Ukupno plaćanje
29,087 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

AS1 Nekretnine

Registarski broj

-

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Kovilj

Kvadratura

1023m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

TV

AS1 Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Kovilj

Prodaja, kuća, 269m², Kovilj, Novi Sad Sve Podlokacije

180,250 €

Kovilj

4 sobe 2 kupatila 269
Prodaja, kuća, 269m², Kovilj, Novi Sad Sve Podlokacije
Kuća in Kovilj

Prodaja, kuća, 128m², Kovilj, Novi Sad Sve Podlokacije

108,150 €

Kovilj

3 sobe 0 128
Prodaja, kuća, 128m², Kovilj, Novi Sad Sve Podlokacije
Kuća in Kovilj

Prodaja, kuća, 153m², Kovilj, Novi Sad Sve Podlokacije

92,700 €

Kovilj

4 sobe 0 153
Prodaja, kuća, 153m², Kovilj, Novi Sad Sve Podlokacije
Zemljište in Kovilj

Prodaja, plac, 2700m², Kovilj, Novi Sad Sve Podlokacije