29,000 €
  • Prodaja, plac, 1564m², Smederevo, Srbija - image 1
  • Prodaja, plac, 1564m², Smederevo, Srbija - image 2
  • Prodaja, plac, 1564m², Smederevo, Srbija - image 3
  • Prodaja, plac, 1564m², Smederevo, Srbija - image 4
29,000 € (19 €/m²)
1564 m²

Prodaja, plac, 1564m², Smederevo, Srbija

Smederevo, Srbija

Opis nekretnine

Plac u Venčačkoj, na kraju ulice.
15,64 ara, 16 metara front do puta.
Građevinsko zemljište.

Primenjuje se minimalna agencijska provizija u skladu sa Opštim uslovima poslovanja.
Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.
Za više informacija posetite naš sajt ili nas posetite - Beograd, Knez Mihailova 23/III

Detalji o nekretnini

ID oglasa
539754
Objavljeno
31.03.2026
Ažuriran
01.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

1564m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 18.54 €

Učešće 5,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
141 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
23,200 €
Učešće
5,800 €
Ukupna kamata
10,541 €
Ukupno plaćanje
33,741 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Beostil nekretnine

Registarski broj

497

Lokacija

Srbija

Smederevo

Kvadratura

1564m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Beostil nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Veliko Gradište

Prodaja, dvosoban stan, 51m², Veliko Gradište, Smederevo

65,000 €

Veliko Gradište

2 sobe 1 kupatilo 51
Prodaja, dvosoban stan, 51m², Veliko Gradište, Smederevo
Kuća in Carina

Prodaja, kuća, 142m², Carina, Smederevo

119,000 €

Carina

3 sobe 1 kupatilo 142
Prodaja, kuća, 142m², Carina, Smederevo
Stan in Centar

Prodaja, trosoban stan, 66m², Centar, Smederevo

129,000 €

Centar

3 sobe 2 kupatila 66
Prodaja, trosoban stan, 66m², Centar, Smederevo
Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 50m², Centar, Smederevo