180,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 450m², Čerević, Beočin - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 450m², Čerević, Beočin - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 450m², Čerević, Beočin - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 450m², Čerević, Beočin - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 450m², Čerević, Beočin - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 450m², Čerević, Beočin - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 450m², Čerević, Beočin - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 450m², Čerević, Beočin - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 450m², Čerević, Beočin - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 450m², Čerević, Beočin - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 450m², Čerević, Beočin - image 11
  • Prodaja, poslovni prostor, 450m², Čerević, Beočin - image 12
  • Prodaja, poslovni prostor, 450m², Čerević, Beočin - image 13
  • Prodaja, poslovni prostor, 450m², Čerević, Beočin - image 14
  • Prodaja, poslovni prostor, 450m², Čerević, Beočin - image 15
  • Prodaja, poslovni prostor, 450m², Čerević, Beočin - image 16
  • Prodaja, poslovni prostor, 450m², Čerević, Beočin - image 17
  • Prodaja, poslovni prostor, 450m², Čerević, Beočin - image 18
  • Prodaja, poslovni prostor, 450m², Čerević, Beočin - image 19
  • Prodaja, poslovni prostor, 450m², Čerević, Beočin - image 20
180,000 € (400 €/m²)
450 m²
5 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, poslovni prostor, 450m², Čerević, Beočin

Čerević, Beočin Srbija

Opis nekretnine

Izvanredna prilika za investiciju! Na prodaju veliki poslovno-stambeni objekat u Čereviću, naselje Brazilija, pored Beočina, Srbija. Sa ukupnom površinom od 450 m², smješten na parceli od 642 m², ova nekretnina nudi izuzetan potencijal za kombinaciju stanovanja i raznovrsnih poslovnih aktivnosti. Objekat se sastoji od dvospratnog stambeno-poslovnog dijela (osnova 8.5x7.5 m) sa 5 prostranih spavaćih soba i 2 kupatila, te prostrane prizemne hale (bivša radionica). Ova jedinstvena cjelina je u potpunosti legalizovana, što garantuje sigurnost kupovine. U stambenom dijelu se nalaze predsoblje, kuhinja i trpezarija, a objekat je djelimično namješten. Nekretnina je opremljena trofaznom strujom (trafostanica u blizini), etažnim grijanjem na gas (sa mogućnošću priključenja na kaljevu peć), podnim grijanjem i klimatizacijom, obezbjeđujući komfor tokom cijele godine. Prostrana hala je višenamjenska, idealna za zanatske, proizvodne, skladišne ili druge komercijalne svrhe. Obezbijeđen je parking ispred objekta. Ova jedinstvena nekretnina predstavlja savršen izbor za one koji traže prostor za život i rad na jednoj lokaciji. Ne propustite priliku da postanete vlasnik objekta sa ogromnim potencijalom!

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557071
Objavljeno
13.05.2026
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

450m²

Sobe

5

Kupatila

2

Sprat

1. sprat