464,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 273m², Čukarica, Beograd - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 273m², Čukarica, Beograd - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 273m², Čukarica, Beograd - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 273m², Čukarica, Beograd - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 273m², Čukarica, Beograd - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 273m², Čukarica, Beograd - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 273m², Čukarica, Beograd - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 273m², Čukarica, Beograd - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 273m², Čukarica, Beograd - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 273m², Čukarica, Beograd - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 273m², Čukarica, Beograd - image 11
  • Prodaja, poslovni prostor, 273m², Čukarica, Beograd - image 12
  • Prodaja, poslovni prostor, 273m², Čukarica, Beograd - image 13
  • Prodaja, poslovni prostor, 273m², Čukarica, Beograd - image 14
  • Prodaja, poslovni prostor, 273m², Čukarica, Beograd - image 15
  • Prodaja, poslovni prostor, 273m², Čukarica, Beograd - image 16
  • Prodaja, poslovni prostor, 273m², Čukarica, Beograd - image 17
464,000 € (1,700 €/m²)
273 m²

Prodaja, poslovni prostor, 273m², Čukarica, Beograd

Čukarica, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Na prestižnoj lokaciji u Požeškoj ulici, nudimo vam poslovni prostor koji je trenutno u funkciji fitnes kluba, ali je takođe pogodan za različite namene, uključujući kancelarije. Prostor je savršeno održavan i pruža velike mogućnosti za prilagođavanje prema potrebama vašeg biznisa.

Zgrada u kojoj se prostor nalazi opremljena je panoramskim liftom koji se koristi na karticu, što pruža dodatnu sigurnost i udobnost. Ispred objekta nalazi se slobodan parking, što je velika prednost s obzirom na to da nema parking zone, olakšavajući pristup prostoru za zaposlene i klijente.

Ovaj poslovni prostor predstavlja odličnu investiciju zbog svoje atraktivne lokacije i fleksibilnosti u korišćenju.

Za svaku preporuku!

Oznaka na mapi služi isključivo u informativne svrhe.

Agencijska provizija za kupca je 2% vrednosti kupoprodajne cene nekretnine

Detalji o nekretnini

ID oglasa
413051
Objavljeno
21.06.2025
Ažuriran
01.05.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

273m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1699.63 €

Učešće 92,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,249 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
371,200 €
Učešće
92,800 €
Ukupna kamata
168,656 €
Ukupno plaćanje
539,856 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

273m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

BB

Borović nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Čukarica

Prodaja, trosoban stan, 65m², Čukarica, Beograd

247,190 €

Čukarica

3 sobe 1 kupatilo 65
Prodaja, trosoban stan, 65m², Čukarica, Beograd
Stan in Čukarica

Prodaja, trosoban stan, 83m², Čukarica, Beograd

252,500 €

Čukarica

3 sobe 1 kupatilo 83
Prodaja, trosoban stan, 83m², Čukarica, Beograd
Stan in Čukarica

Prodaja, trosoban stan, 69m², Čukarica, Beograd

243,000 €

Čukarica

3 sobe 0 69
Prodaja, trosoban stan, 69m², Čukarica, Beograd
Stan in Čukarica

Prodaja, dvosoban stan, 59m², Čukarica, Beograd

137,000 €

Čukarica