199,900 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 38m², Stari Grad, Beograd - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 38m², Stari Grad, Beograd - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 38m², Stari Grad, Beograd - image 3
199,900 € (5,261 €/m²)
38 m²
1 Kupatilo

Prodaja, poslovni prostor, 38m², Stari Grad, Beograd

Stari Grad, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Lokal Centar , blizina Rajiceve , Knez Mihajlove , Kalemegana , 38m2 , Pr / 4 , izlog , kompletno renoviran , uknjizen ...

Pogodan za kozmeticke salone , frizerske salone , salone venčanica , stomatološke i druge ordinacije , kladionice....

Odlična investicija . Agencijska provizija 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
480868
Objavljeno
15.10.2025
Ažuriran
25.02.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

38m²

Sobe

N/A

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 5260.53 €

Učešće 39,980 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
969 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
159,920 €
Učešće
39,980 €
Ukupna kamata
72,660 €
Ukupno plaćanje
232,580 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Sky 88 Real Estate

Registarski broj

961

Lokacija

Beograd

Stari Grad

Kvadratura

38m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SR

Sky 88 Real Estate

Slične nekretnine

Stan in Stari Grad

Prodaja, dvosoban stan, 61m², Stari Grad, Beograd

289,000 €

Stari Grad

2 sobe 1 kupatilo 61
Prodaja, dvosoban stan, 61m², Stari Grad, Beograd
Stan in Stari Grad

Prodaja, trosoban stan, 95m², Stari Grad, Beograd

417,000 €

Stari Grad

3 sobe 1 kupatilo 95
Prodaja, trosoban stan, 95m², Stari Grad, Beograd
Stan in Stari Grad

Prodaja, jednosoban stan, 24m², Stari Grad, Beograd

169,900 €

Stari Grad

1 soba 0 24
Prodaja, jednosoban stan, 24m², Stari Grad, Beograd
Stan in Stari Grad

Prodaja, trosoban stan, 95m², Stari Grad, Beograd