192,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 77m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 77m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 77m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 77m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 77m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 77m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 77m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 77m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 77m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 77m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 10
192,000 € (2,494 €/m²)
77 m²

Prodaja, poslovni prostor, 77m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd

Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

U ponudi poslovni prostor uknjižen na vlasnika bez tereta i zabeležbi.

Nalazi se na visokom prizemlju poslovno - sambenog kompleksa YUBC.

Sastoji se od kancelarijskog dela 41m2, sa dva morkra čvora i ostavom; i bašta (terasa) od 36m2.

Pogodan za ordinacije, salone lepote, kancelarije, igraonice, agencije.

Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
518424
Objavljeno
03.02.2026
Ažuriran
03.02.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

77m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2493.51 €

Učešće 38,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
931 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
153,600 €
Učešće
38,400 €
Ukupna kamata
69,789 €
Ukupno plaćanje
223,389 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Megastan Nekretnine

Registarski broj

298

Lokacija

Beograd

Novi Beograd Sve Podlokacije

Kvadratura

77m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MN

Megastan Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Novi Beograd Blok 65

Prodaja, dvosoban stan, 63m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije

289,000 €

Novi Beograd Blok 65

2 sobe 1 kupatilo 63
Stan in Novi Beograd Blok 65

Prodaja, dvosoban stan, 59m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije

248,000 €

Novi Beograd Blok 65

2 sobe 1 kupatilo 59
Stan in Novi Beograd Blok 70