55,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 24m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 24m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 24m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 24m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 24m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 24m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 6
55,000 € (2,292 €/m²)
24 m²

Prodaja, poslovni prostor, 24m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd

Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Novi Beograd, TC Piramida - Jurija Gagarina

lokal, 24m2, 1/1, parking

U ponudi za prodaju lep lokal u TC Piramida. Nalazi se na prvom spratu gde su mahom zastupljeni poslovni prostori. Lokal ima 24m2, a do skoro je bio u zakupu i služio je kao atelje.

Tržni centar je veoma posećen i okružen je velikim brojem parking mesta.

Uknjižen na 24m2 korisne površine.

Agencijska provizija 2%

Agent: Svetlana Todorov 06*/****-*** (licenca br. 6305)

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560911
Objavljeno
24.05.2026
Ažuriran
24.05.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

24m²

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2291.67 €

Učešće 11,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
267 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
44,000 €
Učešće
11,000 €
Ukupna kamata
19,992 €
Ukupno plaćanje
63,992 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

24m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MOJ KVADRAT DOO

Slične nekretnine

Stan in Novi Beograd Blok 1 Fontana

Prodaja, dvosoban stan, 62m², Novi Beograd Blok 1 Fontana, Novi Beograd Sve Podlokacije

226,000 €

Novi Beograd Blok 1 Fontana

2 sobe 1 kupatilo 62
Stan in Novi Beograd Sve Podlokacije

Prodaja, trosoban stan, 82m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd

220,000 €

Novi Beograd Sve Podlokacije

3 sobe 1 kupatilo 82
Stan in Novi Beograd Blok 63