75,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 600m², Centar, Leskovac - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 600m², Centar, Leskovac - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 600m², Centar, Leskovac - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 600m², Centar, Leskovac - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 600m², Centar, Leskovac - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 600m², Centar, Leskovac - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 600m², Centar, Leskovac - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 600m², Centar, Leskovac - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 600m², Centar, Leskovac - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 600m², Centar, Leskovac - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 600m², Centar, Leskovac - image 11
  • Prodaja, poslovni prostor, 600m², Centar, Leskovac - image 12
  • Prodaja, poslovni prostor, 600m², Centar, Leskovac - image 13
  • Prodaja, poslovni prostor, 600m², Centar, Leskovac - image 14
  • Prodaja, poslovni prostor, 600m², Centar, Leskovac - image 15
  • Prodaja, poslovni prostor, 600m², Centar, Leskovac - image 16
  • Prodaja, poslovni prostor, 600m², Centar, Leskovac - image 17
  • Prodaja, poslovni prostor, 600m², Centar, Leskovac - image 18
  • Prodaja, poslovni prostor, 600m², Centar, Leskovac - image 19
  • Prodaja, poslovni prostor, 600m², Centar, Leskovac - image 20
75,000 € (125 €/m²)
600 m²

Prodaja, poslovni prostor, 600m², Centar, Leskovac

Centar, Leskovac Srbija

Opis nekretnine

-Ekskluzivna prodaja.

-Jedinstvena i retka ponuda.
-Vračević, Lajkovac.

-Plac od 115 ari.
-Glavni objekat 315 m², drugi objekat 300 m².

-Poslovni objekti nalaze se uz glavni put.
-Asfaltni prilaz.
-Ravan plac.

-Dva posebna strujna brojila.

-Glavni objekat sadrži 12 prostorija (5 nedovršenih, 7 u dobrom stanju).
-Tri sanitarna čvora.
-Sprat je u sivoj fazi.
-U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, kuhinja, poslovne kancelarije od toga dve kancelarije sa direktnim ulazom sa ulice, kao i dva toaleta.

-Drugi objekat je višenamenski i pogodan za različite delatnosti, uključujući magacinsko poslovanje, industrijski objekat/hala, automehaničarsku radionicu, kancelarijski prostor, kao i uzgoj živine.
-Tavanski prostor celom dužinom objekta.

-Izuzetna prilika za poslovnu investiciju.
-Objekti i plac su pogodni i za stambeno-domaćinsku upotrebu.
-Na 15 minuta od Lajkovca, Ljiga i Mionice.
-Blizina uključenja na autoput.

-Topla preporuka!

-Za sva dodatna pitanja i zakazivanje termina razgledanja, pozovite: 8.
-Agencija ARTOPOLIS 369 DOO Beograd

Agencijska nadoknada iznosi 2%.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557218
Objavljeno
14.05.2026
Ažuriran
14.05.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

600m²

Parametri nekretnine

Cena po m²: 125.00 €

Učešće 15,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
364 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
60,000 €
Učešće
15,000 €
Ukupna kamata
27,261 €
Ukupno plaćanje
87,261 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

ARTOPOLIS 369

Registarski broj

2104

Lokacija

Leskovac

Centar

Kvadratura

600m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

AN

ARTOPOLIS 369

Slične nekretnine

Kuća in Centar

Prodaja, kuća, 150m², Centar, Leskovac

79,000 €

Centar

6 soba 0 150
Prodaja, kuća, 150m², Centar, Leskovac
Ugostiteljski objekat in Centar

Prodaja, ugostiteljski objekat, 250m², Centar, Leskovac

78,000 €

Centar

250
Prodaja, ugostiteljski objekat, 250m², Centar, Leskovac
Poslovni prostor in Centar

Prodaja, poslovni prostor, 160m², Centar, Leskovac

40,000 €

Centar

4 sobe 160
Prodaja, poslovni prostor, 160m², Centar, Leskovac
Zemljište in Donje Sinkovce

Prodaja, plac, 900m², Donje Sinkovce, Leskovac