149,999 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 250m², Odžaci, Srbija - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 250m², Odžaci, Srbija - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 250m², Odžaci, Srbija - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 250m², Odžaci, Srbija - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 250m², Odžaci, Srbija - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 250m², Odžaci, Srbija - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 250m², Odžaci, Srbija - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 250m², Odžaci, Srbija - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 250m², Odžaci, Srbija - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 250m², Odžaci, Srbija - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 250m², Odžaci, Srbija - image 11
  • Prodaja, poslovni prostor, 250m², Odžaci, Srbija - image 12
149,999 € (600 €/m²)
250 m²
9 Soba
9 Kupatilo

Prodaja, poslovni prostor, 250m², Odžaci, Srbija

Odžaci, Srbija

Opis nekretnine

PRODAJA OBJEKTA – IDEALNA INVESTICIJA U CENTRU ODŽAKA

2020 god uradjeno sve novo sva kupatila hodnici , struja od sata i sve novo razvučena sto ima elaborat sa fakulteta. Uzemljenja sa gromobranima isto elaborat sa fakulteta, protiv pozarni izlaz kao i projekat radila ovlašćena firma, plan evakuacije itd.

Na prodaju kompletno opremljen objekat u samom centru Odžaka, na vrhunskoj lokaciji:

30 m od sportskog centra

20 m od tehničke škole

50 m od osnovne škole

80 m od gimnazije

Lokacija koja garantuje stalnu popunjenost – savršeno za izdavanje ili nastavak poslovanja.

Struktura objekta:

1 solo apartman sa jacuzzi kupatilom

1 solo apartman sa kupatilom

1 apartman sa odvojenom spavaćom sobom i kupatilom

6 soba na spratu + čajna kuhinja

10 klima inverter

Ukupno: 9 smeštajnih jedinica i 9 kupatila

Objekat je poslednjih godinu dana radio kao hostel i kompletno je opremljen:

Kreveti na sprat (23 kom)

Oko 10 televizora

Veš mašine i sušilice

Posteljina, peškiri , frizideri, sporeti, i kompletan inventar

BONUS: Sav nameštaj i oprema ostaju kupcu – procenjena vrednost minimum 30.000€ , dobijate praktično GRATIS uz objekat.

Dodatni potencijal:

Tavanski prostor (mogućnost proširenja)

Podrum dimenzija 16x4 m

Recepcija i vešeraj

Uz minimalna ulaganja, objekat se može preurediti u 6 modernih stanova za izdavanje, što ga čini izuzetnom investicionom prilikom.