279,000 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd - image 4
  • Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd - image 5
  • Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd - image 6
279,000 € (2,536 €/m²)
110 m²
4 Soba

Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Opis nekretnine

IZVANREDNA INVESTICIJA!DVOSTRANO ORIJENTISAN SALONSKI STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI SA NIZOM POTENCIJALNIH MOGUĆNOSTI KAKO ZA ŽIVOT TAKO I ZA POSLOVNI PROSTOR. O LOKACIJI STANA JE SUVIŠNO PRIČATI, POSTOJE SVI SADRŽAJI U BLIZINI, BEZ POTREBE ZA UPOTREBOM PREVOZA (KNEZ MIHAJLOVA, KALEMEGDAN, FAKULTETI...). DOBRA SAOBRAĆAJNA POVEZANOST SA SVIM DELOVIMA GRADA JE TAKOĐE PRISUTNA.STAN IMA 110M2 I DVA ULAZA, TE POTENCIJAL DA SE NAPRAVE VRLO LAKO DVA STANA. VISINA PLAFONA JE 3,3M. ZA KOMPLETNO JE RENOVIRANJE. U ZGRADI POSTOJI LIFT, STARINSKI MERMERNI ULAZ U KVALITETNOJ ZGRADI RETRO STILA DAJE DOBRU SLIKU I UTISAK O ZDANJU U KOME JE STAN. CENTRALNO GREJANJE JE DOVEDENO DO ZGRADE, TE SE MOŽE LAKO UVESTI.UKNJIŽEN I ODMAH USELJIV. TOPLA PREPORUKA BILO DA JE U PITANJU KUPOVINA ZA STANOVANJE, POSLOVNI PROSTOR, IZDAVANJE, DEOBU NA DVE CELINE.SJAJNA INVESTICIJA. OD PROSTORIJA U STANU SU: 4 SOBE, OD KOJIH SU 3 IZUZETNO PROSTRANE, SVAKA MOŽE BITI DNEVNI BORAVAK, PRI ČEMU SU DVE POVEZANE I DUPLIM VRATIMA TE SE MOŽE NAPRAVITI CENTRALNI DEO, ODNOSNO DNEVNI BORAVAK VELIČINE OD 50M2. STAN IMA DVA MOKRA ČVORA, KUHIN uknjizen 2/5 JUG BOGDANOVA

Detalji o nekretnini

ID oglasa
400203
Objavljeno
19.06.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

110m²

Sobe

4

Kupatila

N/A

Sprat

2. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2536.36 €

Učešće 55,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,353 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
223,200 €
Učešće
55,800 €
Ukupna kamata
101,412 €
Ukupno plaćanje
324,612 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Savski Venac

Savski Venac
Beograd

Cena ove nekretnine je 46.2% niža od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Savski Venac

Prosečna cena: 4714.82 €/m²

Ova nekretnina je 14.34% manja od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Savski Venac

Prosečna veličina: 128 m²

4,715 €
Prosečna godišnja cena
+4%
Trend cena (godišnje)
335

Kvadratura

110m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

VT

VinTim Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Savski Venac

Prodaja, trosoban stan, 81m², Savski Venac, Beograd

395,000 €

Savski Venac

3 sobe 2 kupatila 81
Prodaja, trosoban stan, 81m², Savski Venac, Beograd