200,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Savski Venac, Beograd - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Savski Venac, Beograd - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Savski Venac, Beograd - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Savski Venac, Beograd - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Savski Venac, Beograd - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Savski Venac, Beograd - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Savski Venac, Beograd - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Savski Venac, Beograd - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Savski Venac, Beograd - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Savski Venac, Beograd - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Savski Venac, Beograd - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Savski Venac, Beograd - image 13
200,000 € (4,545 €/m²)
44 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 44m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Savski Venac, Dedinje, Borivoja Drobnjakovića, 44m2
-----------------------------------------------------------------------
44m2, 1.0, 1/2, CG, terasa, parking, podrum, izvorno, uknjižen.

Stan se sastoji od 2 terase, sobe, kuhinje, kupatila, predsoblja.

Najlepša pozicija starog Dedinja.

Uknjižen na vlasnika.

Odlična investicija za stan na dan.

BG POSREDNIK NEKRETNINE DOO BEOGRAD
Agent kontakt telefon: 06*/****-***
Posrednička provizija se naplaćuje u skladu sa Opštim uslovima poslovanja i cenovnikom.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
439120
Objavljeno
10.07.2025
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

44m²

Sobe

1

Kupatila

0

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Parking

Ima

Agencija

BgPOSREDNIK

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4545.45 €

Učešće 40,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
970 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
160,000 €
Učešće
40,000 €
Ukupna kamata
72,696 €
Ukupno plaćanje
232,696 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene jednosobnih stanova - Savski Venac

Savski Venac
Beograd

Cena ove nekretnine je 11.38% niža od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Savski Venac

Prosečna cena: 5128.94 €/m²

Ova nekretnina je 2.57% manja od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Savski Venac

Prosečna veličina: 45 m²

5,129 €
Prosečna godišnja cena
+9%
Trend cena (godišnje)
315

Kvadratura

44m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Bn

BgPOSREDNIK

Slične nekretnine

Stan in Savski Venac

Prodaja, trosoban stan, 87m², Savski Venac, Beograd

368,000 €

Savski Venac

3 sobe 0 87
Prodaja, trosoban stan, 87m², Savski Venac, Beograd