227,000 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 97m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 97m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 97m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 97m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, četvorosoban stan, 97m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, četvorosoban stan, 97m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, četvorosoban stan, 97m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, četvorosoban stan, 97m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, četvorosoban stan, 97m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, četvorosoban stan, 97m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Prodaja, četvorosoban stan, 97m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Prodaja, četvorosoban stan, 97m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Prodaja, četvorosoban stan, 97m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Prodaja, četvorosoban stan, 97m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 14
  • Prodaja, četvorosoban stan, 97m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 15
  • Prodaja, četvorosoban stan, 97m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 16
  • Prodaja, četvorosoban stan, 97m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 17
  • Prodaja, četvorosoban stan, 97m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 18
  • Prodaja, četvorosoban stan, 97m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 19
  • Prodaja, četvorosoban stan, 97m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 20
227,000 € (2,340 €/m²)
97 m²
4 Soba

Prodaja, četvorosoban stan, 97m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

ID 1128

Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 06*/****-***.

U blizini Bulevara Kralja Aleksandra u novogradnji na četvrtom spratu prodajemo pravu nekretninu za porodični dom.

Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega desetak minuta hoda od Lidl hipermarketa i Osnovne škole „Desanka Maksimović“. Objekat je novije gradnje, uredno održavan, sa dva lifta i čistim, prostranim ulazom. Zgrada poseduje upotrebnu dozvolu.

Stan je izuzetno funkcionalan i prostire se na dve etaže. Donji nivo, površine 36 m², obuhvata dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju, gostinski toalet i terasu. Na spratu je smešten odvojen spavaći deo, koji se sastoji od tri spavaće sobe, kupatila i terase sa prelepim panoramskim pogledom koji se pruža ka zgradama Rudo na Konjarniku, kao i prema Mirijevu i Karaburmi. Sa prozora spavaćih soba vidi se i deo Višnjičke ulice i Dunavske padine.

Stan predstavlja idealan izbor za porodični život

Agencijska provizija je 2% od kupoprodajne cene.
Broj u registru posrednika: 1667.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
483134
Objavljeno
21.10.2025
Ažuriran
12.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

97m²

Sobe

4

Kupatila

0

Sprat

4. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2340.21 €

Učešće 45,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,100 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
181,600 €
Učešće
45,400 €
Ukupna kamata
82,510 €
Ukupno plaćanje
264,110 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Zvezdara Sve Podlokacije

Zvezdara Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 28.42% niža od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Zvezdara Sve Podlokacije

Prosečna cena: 3269.20 €/m²

Ova nekretnina je 12.63% manja od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Zvezdara Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 111 m²

3,269 €
Prosečna godišnja cena
+11%
Trend cena (godišnje)
212
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Ambijent nekretnine

Registarski broj

1667

Lokacija

Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije

Kvadratura

97m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Ambijent nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Olimp

Prodaja, dvosoban stan, 59m², Olimp, Zvezdara Sve Podlokacije

228,000 €