810,000 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 139m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 139m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 139m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 139m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, četvorosoban stan, 139m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, četvorosoban stan, 139m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, četvorosoban stan, 139m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, četvorosoban stan, 139m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, četvorosoban stan, 139m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, četvorosoban stan, 139m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, četvorosoban stan, 139m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, četvorosoban stan, 139m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, četvorosoban stan, 139m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 13
810,000 € (5,827 €/m²)
139 m²
4 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, četvorosoban stan, 139m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

Detalji o nekretnini

ID oglasa
505722
Objavljeno
22.12.2025
Ažuriran
16.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

139m²

Sobe

4

Kupatila

2

Sprat

4. sprat

Broj terasa

2

Parametri nekretnine

Cena po m²: 5827.34 €

Učešće 162,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,927 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
648,000 €
Učešće
162,000 €
Ukupna kamata
294,421 €
Ukupno plaćanje
942,421 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 19
Novi Beograd Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 47.6% viša od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Novi Beograd Sve Podlokacije

Prosečna cena: 3948.01 €/m²

Ova nekretnina je 19.39% veća od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Novi Beograd Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 116 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Divisnekretnine

Registarski broj

-

Lokacija

Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 19

Kvadratura

139m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Divisnekretnine

Slične nekretnine

Stan in Novi Beograd Blok 19

Prodaja, petosoban stan, 195m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije