45,000 €
  • Prodaja, stan, 24m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, stan, 24m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 2
45,000 € (1,875 €/m²)
24 m²
1 Kupatilo

Prodaja, stan, 24m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd

Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Lokal adaptiran u garsonjeru na drugom spratu u krugu tržnog centra Piramida.

Pogodno za stanovanje ali i kao investicija.

Samo keš kupci.

Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
520887
Objavljeno
10.02.2026
Ažuriran
11.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

24m²

Sobe

N/A

Kupatila

1

Sprat

2. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1875.00 €

Učešće 9,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
218 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
36,000 €
Učešće
9,000 €
Ukupna kamata
16,357 €
Ukupno plaćanje
52,357 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene stanova - Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 50.82% niža od prosečne cene garsonjere stana na lokaciji Novi Beograd Sve Podlokacije

Prosečna cena: 3812.68 €/m²

Ova nekretnina je 66.51% manja od prosečne veličine garsonjere stana na lokaciji Novi Beograd Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 72 m²

3,813 €
Prosečna godišnja cena
+10%
Trend cena (godišnje)
92
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Megastan Nekretnine

Registarski broj

298

Lokacija

Beograd

Novi Beograd Sve Podlokacije

Kvadratura

24m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MN

Megastan Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Novi Beograd Sve Podlokacije

Prodaja, trosoban stan, 76m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd