504,900 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 153m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 153m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 153m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 153m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, četvorosoban stan, 153m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, četvorosoban stan, 153m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, četvorosoban stan, 153m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, četvorosoban stan, 153m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, četvorosoban stan, 153m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 9
504,900 € (3,300 €/m²)
153 m²
4 Soba

Prodaja, četvorosoban stan, 153m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se četvorosoban stan lux novogradnja na Voždovcu Vojvode Stepe preko puta škola i vrtiċa na samo 6 km od centra grada, Posebna pažnja je data kvalitetu izgradnje , energetskoj efikasnosti i uštedi energije.
SISTEM GREJANJA I HLAĐENJA – Toplotne pumpe, električno podno grejanje, fan coil uređaj za grejanje i hlađenje, klima (split sistem)
OBRADA FASADNIH ZIDOVA – Termo blok 20cm, kamena vuna 12cm, silikatni akrilni malter u kombinaciji sa dekorativnim ciglama
ZIDOVI IZMEĐU STANOVA – Akustik klima blok 25cm
STOLARIJA – PVC stolarija sedmokomorna sa troslojnim niskoemisionim staklom punjenim argonom
PODOVI – Kompozitna podgloga hrast Mammut 12mm Kronotex de, nemačkog proizvođača
KERAMIKA – Italijanska i španska keramika
SANITARIJE – Vodokotlić GEBERIT

– WC šolje Villeroy&Boch
– Tuš kabine HUPPE
– Mešači i tuš GROHE
– Baterije GROHE

ULAZNA VRATA – Sigurnosna vrata
LIFT
Cena 3300€ po m2 uračinat PDV
Agencijska provizija 2%
Komas. nekretnine vaš pouzdan partner pri kupovini. I prodaji stanova,

Detalji o nekretnini

ID oglasa
522599
Objavljeno
13.02.2026
Ažuriran
13.02.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

153m²

Sobe

4

Kupatila

0

Sprat

7. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2024

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3300.00 €

Učešće 100,980 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,448 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
403,920 €
Učešće
100,980 €
Ukupna kamata
183,522 €
Ukupno plaćanje
587,442 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Voždovac Sve Podlokacije

Voždovac Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 2.74% viša od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Voždovac Sve Podlokacije

Prosečna cena: 3212.02 €/m²

Ova nekretnina je 32.42% veća od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Voždovac Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 116 m²

3,212 €
Prosečna godišnja cena
+5%
Trend cena (godišnje)
97
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kompas Nekretnine

Registarski broj

1596

Lokacija

Beograd

Voždovac Sve Podlokacije

Kvadratura

153m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kompas Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Voždovac Sve Podlokacije

Prodaja, jednosoban stan, 32m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd