382,074 €
  • Prodaja, stan, 124m², Karaburma, Palilula Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, stan, 124m², Karaburma, Palilula Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, stan, 124m², Karaburma, Palilula Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, stan, 124m², Karaburma, Palilula Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, stan, 124m², Karaburma, Palilula Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, stan, 124m², Karaburma, Palilula Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, stan, 124m², Karaburma, Palilula Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, stan, 124m², Karaburma, Palilula Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, stan, 124m², Karaburma, Palilula Sve Podlokacije - image 9
382,074 € (3,081 €/m²)
124 m²
5 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, stan, 124m², Karaburma, Palilula Sve Podlokacije

Karaburma, Palilula Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

Lux nov penthouse! kljuc u ruke! U ponudi je ekskluzivan penthouse koji predstavlja savršen spoj elegancije, komfora i prestiža. Smešten na poslednjem spratu nove i moderne zgrade, ovaj jedinstveni stan pruža potpunu privatnost i spektakularan panoramski pogled koji oduzima dah.

Lokacija: Odlična povezanost sa svim ključnim delovima grada, u blizini restorana, škola, poslovnih centara i svih neophodnih sadržaja agencijska provizija 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
537772
Objavljeno
27.03.2026
Ažuriran
27.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

124m²

Sobe

5

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3081.24 €

Učešće 76,415 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,852 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
305,659 €
Učešće
76,415 €
Ukupna kamata
138,877 €
Ukupno plaćanje
444,536 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Lider Nekretnine

Registarski broj

992

Lokacija

Palilula Sve Podlokacije

Karaburma

Kvadratura

124m²

Struktura

5 Soba

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

LW

Lider Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Karaburma

Prodaja, jednosoban stan, 38m², Karaburma, Palilula Sve Podlokacije

120,000 €

Karaburma

1 soba 1 kupatilo 38
Stan in Karaburma

Prodaja, dvosoban stan, 45m², Karaburma, Palilula Sve Podlokacije

158,000 €

Karaburma

2 sobe 1 kupatilo 45
Stan in Karaburma

Prodaja, trosoban stan, 54m², Karaburma, Palilula Sve Podlokacije