164,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Savski Venac, Beograd - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Savski Venac, Beograd - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Savski Venac, Beograd - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Savski Venac, Beograd - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Savski Venac, Beograd - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Savski Venac, Beograd - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Savski Venac, Beograd - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Savski Venac, Beograd - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Savski Venac, Beograd - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 36m², Savski Venac, Beograd - image 11
164,000 € (4,556 €/m²)
36 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Opis nekretnine

-Uknjižen.
-Čista i uredna dokumentacija.
-Dugogodišnji vlasnici.

-Uredan ulaz zgrade.
-Lift (zamenjen 2026.god).

-Zapadno orijentisan.
-Svetao stan.
-Stan je adaptibilan u jednoiposoban.
-Infostan - 8000din.
-CG - struja po potrošnji.

- Lokacija je dobro povezana-u blizini su linije gradskog prevoza (2A, 16, 27E, 35, 65, 77, 95, E6, EKO1).
-Blizina infrastrukturnih sadržaja neophodnih za život (prodavnice, apoteke, banke, škola, vrtići, fakulteti, parkovi, restorani).

PROSTORIJE:
Ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo.

-Topla preporuka!

Agencijska nadoknada iznosi 2%.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
539256
Objavljeno
29.03.2026
Ažuriran
07.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

36m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

3. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4555.56 €

Učešće 32,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
795 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
131,200 €
Učešće
32,800 €
Ukupna kamata
59,611 €
Ukupno plaćanje
190,811 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene jednosobnih stanova - Savski Venac

Savski Venac
Beograd

Cena ove nekretnine je 11.77% niža od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Savski Venac

Prosečna cena: 5163.53 €/m²

Ova nekretnina je 22.08% manja od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Savski Venac

Prosečna veličina: 46 m²

5,164 €
Prosečna godišnja cena
+10%
Trend cena (godišnje)
45
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

ARTOPOLIS 369

Registarski broj

2104

Lokacija

Beograd

Savski Venac

Kvadratura

36m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

AN

ARTOPOLIS 369

Slične nekretnine

Stan in Savski Venac

Prodaja, četvorosoban stan, 93m², Savski Venac, Beograd

399,000 €

Savski Venac

4 sobe 1 kupatilo 93
Prodaja, četvorosoban stan, 93m², Savski Venac, Beograd