357,000 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 119m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 119m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 119m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 119m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, četvorosoban stan, 119m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, četvorosoban stan, 119m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije - image 6
357,000 € (3,000 €/m²)
119 m²
4 Soba

Prodaja, četvorosoban stan, 119m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije

Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu fasada. Grejanj i hlađenje omogućeni su pomoću toplotnih pumpi. Na predelima pod keramikom je podno grejanje. Zgrada je obezbeđenja video nadzorom i interfonom. Postoji mogućnost kupovine garažnog ili parking mesta. U zgradi su stanovi različitih kvadratura i struktura.

Podaci iz oglasa odnose se veoma komforan stan na 4. spratu, ukupne površine 119.16m2, od kojih je 102.92m2 grejna površina, dok terasa zauzima 16.21m2. Stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet, vešernicu i prostranu terasu na koju ima izlaz dnevni boravak, kao i dve spavaće sobe. Dvostrano je orijentisan.

Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene

ID oglasa: 25658.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
556686
Objavljeno
12.05.2026
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

119m²

Sobe

4

Kupatila

0

Sprat

4. sprat

Parking

True

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3000.00 €

Učešće 71,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,731 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
285,600 €
Učešće
71,400 €
Ukupna kamata
129,763 €
Ukupno plaćanje
415,363 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Voždovac Sve Podlokacije

Dušanovac
Voždovac Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 6.72% niža od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Voždovac Sve Podlokacije

Prosečna cena: 3215.97 €/m²

Ova nekretnina je 3.05% veća od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Voždovac Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 115 m²

Kvadratura

119m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

EN

Eminent Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Dušanovac

Prodaja, dvosoban stan, 46m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije

138,000 €

Dušanovac

2 sobe 0 46