580,000 €
  • Prodaja, stan, 268m², Rakovica, Beograd - image 1
  • Prodaja, stan, 268m², Rakovica, Beograd - image 2
  • Prodaja, stan, 268m², Rakovica, Beograd - image 3
  • Prodaja, stan, 268m², Rakovica, Beograd - image 4
  • Prodaja, stan, 268m², Rakovica, Beograd - image 5
  • Prodaja, stan, 268m², Rakovica, Beograd - image 6
  • Prodaja, stan, 268m², Rakovica, Beograd - image 7
  • Prodaja, stan, 268m², Rakovica, Beograd - image 8
  • Prodaja, stan, 268m², Rakovica, Beograd - image 9
  • Prodaja, stan, 268m², Rakovica, Beograd - image 10
  • Prodaja, stan, 268m², Rakovica, Beograd - image 11
  • Prodaja, stan, 268m², Rakovica, Beograd - image 12
  • Prodaja, stan, 268m², Rakovica, Beograd - image 13
  • Prodaja, stan, 268m², Rakovica, Beograd - image 14
  • Prodaja, stan, 268m², Rakovica, Beograd - image 15
  • Prodaja, stan, 268m², Rakovica, Beograd - image 16
  • Prodaja, stan, 268m², Rakovica, Beograd - image 17
  • Prodaja, stan, 268m², Rakovica, Beograd - image 18
  • Prodaja, stan, 268m², Rakovica, Beograd - image 19
  • Prodaja, stan, 268m², Rakovica, Beograd - image 20
580,000 € (2,164 €/m²)
268 m²
5 Soba

Prodaja, stan, 268m², Rakovica, Beograd

Rakovica, Beograd Srbija

Opis nekretnine

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Skojevsko naselje, Luke Vojvodica, 5.0, 268 m2 sa 2 terase, II od II sprata, dupleks, cg, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 138 m2, dva natkrivena parking mesta u ceni stana, novija zgrada iz 2010. godine.

JEDINSTVEN STAN SA NAJLEPSIM POGLEDOM U BEOGRADU!

Izuzetno luksuzan stan, nadomak Kosutnjaka, sa predivnim panoramskim pogledom. U pitanju je dupleks sa pripadajucom krovnom terasom. Ukupna povrsina stana je 268 m2, a uknjizen je na 138 m2, 30 m2 je u procesu uknjizenja, krovna terasa je povrsine 100 m2.

Zgrada je iz 2010. godine, a stan je renoviran ove godine - uradjena je spa zona (prostorija sa djakuzijem i sauna), upravljanje elektricnim uredjajima je putem aplikacije, ulazak u stan je putem otiska prsta i sifre, postoji bezbedonosni i protivpozarni alarmni sistem.

Prvi nivo: prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaca soba, kupatilo i terasa.

Drugi nivo: 3 spavace sobe, soba sa djakuzijem, sauna i kupatilo.

Treci nivo: krovna terasa.

U cenu stana su uracunati kompletan namestaj, tehnika i dva natkrivena parking mesta.

Zgrada se nalazi nadomak Kosutnjaka i svih sadrzaja koje pruza (trim staze, otvoreni i zatvoreni bazeni, sportski centar), u blizini su vrtici, skole, supermarketi, sve sto cini sadrzajan i zdrav zivot.

Cena 580 000 evra.

Kupite ovu nekretninu preko agencije Raicevic nekretnine i POKLANJAMO VAM idejno resenje dizajna enterijera! Pozovite nas za vise informacija.

Agencijska provizija koju placa KUPAC iznosi 2 % od dogovorene kupoprodajne cene. uknjizen Raicevic nekretnine 2/2 Luke Vojvodica

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560611
Objavljeno
23.05.2026
Ažuriran
23.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

268m²

Sobe

5

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Godina izgradnje

2010

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2164.18 €

Učešće 116,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,812 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
464,000 €
Učešće
116,000 €
Ukupna kamata
210,820 €
Ukupno plaćanje
674,820 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene petosobnih i većih stanova - Beograd

Rakovica
Beograd

Cena ove nekretnine je 29.66% niža od prosečne cene petosobnog stana na lokaciji Beograd

Prosečna cena: 3076.64 €/m²

Ova nekretnina je 79.05% veća od prosečne veličine petosobnog stana na lokaciji Beograd

Prosečna veličina: 150 m²

Kvadratura

268m²

Struktura

5 Soba

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Nekretnine Raicevic

Slične nekretnine

Stan in Miljakovac

Prodaja, dvosoban stan, 49m², Miljakovac, Rakovica

118,000 €

Miljakovac

2 sobe 0 49
Prodaja, dvosoban stan, 49m², Miljakovac, Rakovica
Stan in Vidikovački venac

Prodaja, jednosoban stan, 52m², Vidikovački venac, Rakovica