76,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 93m², Ćuprija, Srbija - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 93m², Ćuprija, Srbija - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 93m², Ćuprija, Srbija - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 93m², Ćuprija, Srbija - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 93m², Ćuprija, Srbija - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 93m², Ćuprija, Srbija - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 93m², Ćuprija, Srbija - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 93m², Ćuprija, Srbija - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 93m², Ćuprija, Srbija - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 93m², Ćuprija, Srbija - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 93m², Ćuprija, Srbija - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 93m², Ćuprija, Srbija - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 93m², Ćuprija, Srbija - image 13
76,000 € (817 €/m²)
93 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 93m², Ćuprija, Srbija

Ćuprija, Srbija

Opis nekretnine

Prodajemo prostran i svetao stan površine 93 m² u Ćupriji. Stan je kompletno renoviran i opremljen modernim nameštajem i uređajima, spreman za useljenje. Izuzetno funkcionalan raspored prostorija i kvalitetna gradnja čine ovaj stan idealnim domom za porodice ili pojedince koji traže komfor i stil.
Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju, ostavu, kupatilo, hodnik i dve terase.
Ne propustite priliku da postanete vlasnik ovog prelepog stana na jednoj od najtraženijih lokacija u Ćupriji!

Ukoliko želite da pogledate nekretninu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše ponude, možete nas kontaktirati na neke od sledećih brojeva telefona:

06*/****-***
06*/****-***
ili možete doći u agenciju Heroldo broj 1
u ulici: 13. oktobra broj 5, lokal 2 u Ćupriji.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
440406
Objavljeno
10.07.2025
Ažuriran
15.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

93m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

5. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 817.20 €

Učešće 15,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
368 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
60,800 €
Učešće
15,200 €
Ukupna kamata
27,625 €
Ukupno plaćanje
88,425 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih stanova - Srbija

Ćuprija
Srbija

Cena ove nekretnine je 16.22% niža od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Ćuprija

Prosečna cena: 975.42 €/m²

Ova nekretnina je 22.56% veća od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Ćuprija

Prosečna veličina: 76 m²

Kvadratura

93m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

HN

Heroldo Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Senje

Prodaja, kuća, 36m², Senje, Ćuprija

28,000 €

Senje

1 soba 0 36
Prodaja, kuća, 36m², Senje, Ćuprija
Kuća in Centar

Prodaja, kuća, 99m², Centar, Ćuprija

60,000 €

Centar

2 sobe 0 99
Prodaja, kuća, 99m², Centar, Ćuprija
Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 59m², Centar, Ćuprija