79,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Jagodina - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Jagodina - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Jagodina - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Jagodina - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Jagodina - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Jagodina - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Jagodina - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Jagodina - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Jagodina - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Jagodina - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Jagodina - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Jagodina - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Jagodina - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Jagodina - image 14
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Jagodina - image 15
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Jagodina - image 16
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Jagodina - image 17
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Jagodina - image 18
79,000 € (1,519 €/m²)
52 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Jagodina

Centar, Jagodina Srbija

Opis nekretnine

U ponudi je jedinstven i izuzetno redak stan na savršenoj lokaciji – u samom centru grada, u zgradi sa dva ulaza, od kojih jedan vodi direktno na pešačku zonu. Nekretnina koja pruža privilegiju da vam je apsolutno sve na nekoliko minuta hoda – pijaca, autobuska i železnička stanica, parkovi, škole, institucije, prodavnice, restorani i kompletan gradski sadržaj.

Iako smešten u centru, stan pruža mir, prijatno okruženje i dosta zelenila, što ga čini idealnim za kvalitetan porodični život ili sigurnu investiciju.

Stan se nalazi u kvalitetnoj starijoj gradnji i sastoji se od:

dve komforne sobe
trpezarije
kupatila
zatvorene terase
ostave
podruma

Dodatnu vrednost ovoj nekretnini daje i parking, što je prava retkost u centru grada.

Odličan raspored, vrhunska lokacija i kvalitet gradnje čine ovaj stan ponudom koja se ne propušta.

Kontakt telefon : 06*/****-***
Kontakz telefon : 06*/****-***
Kontakt telefon : 06*/****-***

Detalji o nekretnini

ID oglasa
556422
Objavljeno
12.05.2026
Ažuriran
12.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

52m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

3. sprat

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1519.23 €

Učešće 15,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
383 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
63,200 €
Učešće
15,800 €
Ukupna kamata
28,715 €
Ukupno plaćanje
91,915 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Centar

Centar
Jagodina

Cena ove nekretnine je 5.93% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosečna cena: 1434.23 €/m²

Ova nekretnina je 15.03% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosečna veličina: 61 m²

Kvadratura

52m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

HN

Heroldo Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Centar

Prodaja, kuća, 240m², Centar, Jagodina

325,000 €

Centar

0 240
Prodaja, kuća, 240m², Centar, Jagodina
Parking garaža in Centar

Prodaja, parking/garaža, 15m², Centar, Jagodina

18,000 €

Centar

15
Prodaja, parking/garaža, 15m², Centar, Jagodina