45,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tabane, Jagodina - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tabane, Jagodina - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tabane, Jagodina - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tabane, Jagodina - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tabane, Jagodina - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tabane, Jagodina - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tabane, Jagodina - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tabane, Jagodina - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tabane, Jagodina - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tabane, Jagodina - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tabane, Jagodina - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tabane, Jagodina - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tabane, Jagodina - image 13
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tabane, Jagodina - image 14
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tabane, Jagodina - image 15
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tabane, Jagodina - image 16
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tabane, Jagodina - image 17
  • Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tabane, Jagodina - image 18
45,000 € (1,098 €/m²)
41 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Tabane, Jagodina

Tabane, Jagodina Srbija

Opis nekretnine

U mirnom delu naselja Tabane nalazi se funkcionalan i lepo uređen jednosoban stan površine 41 m², smešten u prizemlju stambene zgrade. Idealan izbor kako za život, tako i kao investicija za izdavanje.

Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem, što budućem vlasniku omogućava brzo i lako useljenje bez dodatnih ulaganja. Prostor je lepo organizovan, osvetljen i prijatan za svakodnevni život. Stan se sastoji iz prostranog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe i prostranog kupatila.

Prednosti stana:ostranog hodnika,

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557697
Objavljeno
15.05.2026
Ažuriran
15.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

41m²

Sobe

1

Kupatila

0

Sprat

Pr

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1097.56 €

Učešće 9,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
218 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
36,000 €
Učešće
9,000 €
Ukupna kamata
16,357 €
Ukupno plaćanje
52,357 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene jednosobnih stanova - Jagodina

Tabane
Jagodina

Cena ove nekretnine je 8.43% viša od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Tabane

Prosečna cena: 1012.20 €/m²

Ova nekretnina je 2.07% veća od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Tabane

Prosečna veličina: 40 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

KARDINAL RESIDENCE NEKRETNINE

Registarski broj

2006

Lokacija

Jagodina

Tabane

Kvadratura

41m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Poslovni prostor in Tabane

Prodaja, poslovni prostor, 16m², Tabane, Jagodina

9,000 €

Tabane

16
Prodaja, poslovni prostor, 16m², Tabane, Jagodina
Kuća in Tabane

Prodaja, kuća, 73m², Tabane, Jagodina

85,000 €

Tabane

0 73
Prodaja, kuća, 73m², Tabane, Jagodina
Kuća in Tabane