202,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 120m², Pivara, Kragujevac - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 120m², Pivara, Kragujevac - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 120m², Pivara, Kragujevac - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 120m², Pivara, Kragujevac - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 120m², Pivara, Kragujevac - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 120m², Pivara, Kragujevac - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 120m², Pivara, Kragujevac - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 120m², Pivara, Kragujevac - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 120m², Pivara, Kragujevac - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 120m², Pivara, Kragujevac - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 120m², Pivara, Kragujevac - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 120m², Pivara, Kragujevac - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 120m², Pivara, Kragujevac - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 120m², Pivara, Kragujevac - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 120m², Pivara, Kragujevac - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 120m², Pivara, Kragujevac - image 16
202,000 € (1,683 €/m²)
120 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 120m², Pivara, Kragujevac

Pivara, Kragujevac Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u naselju Pivara, u Kragujevcu. Nalazi se na trećem spratu u zgradi od ukupno tri sprata.

Stan je veoma svetao, lepo opremljen i okrenut ka svetlu, što mu daje prijatan i prijatan ambijent za svakodnevni život. Potpuno je opremljen i namešten, a pored lepo uređenih soba poseduje i terasu.

Dodatnu vrednost ovom stanu daje prostor sa spravama za vežbanje. Grejanje je na gas, a naselje je poznato kao izuzetno mirno i pogodno za život.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558078
Objavljeno
16.05.2026
Ažuriran
16.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

120m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

3. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1683.33 €

Učešće 40,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
979 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
161,600 €
Učešće
40,400 €
Ukupna kamata
73,423 €
Ukupno plaćanje
235,023 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene trosobnih stanova - Kragujevac

Pivara
Kragujevac

Cena ove nekretnine je 12.97% niža od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Kragujevac

Prosečna cena: 1934.09 €/m²

Ova nekretnina je 78.2% veća od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Kragujevac

Prosečna veličina: 67 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kompas Nekretnine

Registarski broj

1596

Lokacija

Kragujevac

Pivara

Kvadratura

120m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kompas Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Pivara

Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Pivara, Kragujevac

201,000 €

Pivara

4 sobe 0 110
Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Pivara, Kragujevac
Kuća in Pivara

Prodaja, kuća, 76m², Pivara, Kragujevac

109,000 €

Pivara