140,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 85m², Medijana, Niš - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 85m², Medijana, Niš - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 85m², Medijana, Niš - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 85m², Medijana, Niš - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 85m², Medijana, Niš - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 85m², Medijana, Niš - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 85m², Medijana, Niš - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 85m², Medijana, Niš - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 85m², Medijana, Niš - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 85m², Medijana, Niš - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 85m², Medijana, Niš - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 85m², Medijana, Niš - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 85m², Medijana, Niš - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 85m², Medijana, Niš - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 85m², Medijana, Niš - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 85m², Medijana, Niš - image 16
  • Prodaja, trosoban stan, 85m², Medijana, Niš - image 17
140,000 € (1,647 €/m²)
85 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 85m², Medijana, Niš

Medijana, Niš Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju odličan 3.5 stan na Trošarini. Nalazi se na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom.

Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i terase.

Prodaje se polunamešten – sa kuhinjom, ugradnim plakarima i klimom. Grejanje je centralno, na podovima je parket. Stan je uknjižen i moguća je kupovina putem stambenog kredita.

Za informacija kontaktirajte nas.
Agencijska provizija u skladu sa opstim uslovima poslovanja

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558089
Objavljeno
16.05.2026
Ažuriran
16.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

85m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

3. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1647.06 €

Učešće 28,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
679 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
112,000 €
Učešće
28,000 €
Ukupna kamata
50,888 €
Ukupno plaćanje
162,888 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene trosobnih stanova - Medijana

Medijana
Niš

Cena ove nekretnine je 27.72% niža od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Medijana

Prosečna cena: 2278.85 €/m²

Ova nekretnina je 14.83% veća od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Medijana

Prosečna veličina: 74 m²

2,279 €
Prosečna godišnja cena
+11%
Trend cena (godišnje)
21
Sat na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kompas Nekretnine

Registarski broj

1596

Lokacija

Niš

Medijana

Kvadratura

85m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kompas Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Medijana

Prodaja, trosoban stan, 70m², Medijana, Niš

148,000 €

Medijana

3 sobe 0 70
Prodaja, trosoban stan, 70m², Medijana, Niš
Stan in Medijana

Prodaja, četvorosoban stan, 88m², Medijana, Niš