133,900 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 30m², Centar, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 30m², Centar, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 30m², Centar, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 30m², Centar, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 30m², Centar, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 30m², Centar, Novi Sad - image 6
133,900 € (4,463 €/m²)
30 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 30m², Centar, Novi Sad

Centar, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se 1.5 soban stan u NOVOM SADU, CENTAR površine 30m2 plus 6m2 Terase. Stan se nalazi nadomak Izvršnog veća, Retko u ponudi. Zgrada sa liftom. Izuzetna funkcionalnost. Posebno podrumska prostorija. Kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Svi potrebni sadržaji su u blizini, Kej, Dunavski park kao i ostali sadržaji. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
404812
Objavljeno
19.06.2025
Ažuriran
18.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

30m²

Sobe

1

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4463.33 €

Učešće 26,780 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
649 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
107,120 €
Učešće
26,780 €
Ukupna kamata
48,670 €
Ukupno plaćanje
155,790 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene jednosobnih stanova - Centar

Centar
Novi Sad

Cena ove nekretnine je 22.3% viša od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Centar

Prosečna cena: 3649.63 €/m²

Ova nekretnina je 16.18% manja od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Centar

Prosečna veličina: 36 m²

3,650 €
Prosečna godišnja cena
+16%
Trend cena (godišnje)
335
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

KLJUČ NEKRETNINE

Registarski broj

360

Lokacija

Novi Sad

Centar

Kvadratura

30m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KLJUČ NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 68m², Centar, Novi Sad

204,000 €

Centar

2 sobe 0 68
Prodaja, dvosoban stan, 68m², Centar, Novi Sad
Poslovni prostor in Centar

Prodaja, poslovni prostor, 13m², Centar, Novi Sad