301,800 €
301,800 € (3,971 €/m²)
76 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 76m², Centar, Novi Sad

Centar, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se 3 soban stan u NOVOM SADU, CENTAR površine 76m2. Stan je u izgradnji. Prestižna lokacija. Svi potrebni sadržaju u blizini. Pešačka zona. Retko u ponudi. Zavređuje pažnju. Požurite

Detalji o nekretnini

ID oglasa
441381
Objavljeno
10.07.2025
Ažuriran
04.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

76m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3971.05 €

Učešće 60,360 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,463 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
241,440 €
Učešće
60,360 €
Ukupna kamata
109,699 €
Ukupno plaćanje
351,139 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih stanova - Centar

Centar
Novi Sad

Cena ove nekretnine je 23.56% viša od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Centar

Prosečna cena: 3213.93 €/m²

Ova nekretnina je 2.44% manja od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Centar

Prosečna veličina: 78 m²

3,214 €
Prosečna godišnja cena
+1%
Trend cena (godišnje)
314
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

KLJUČ NEKRETNINE

Registarski broj

360

Lokacija

Novi Sad

Centar

Kvadratura

76m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KLJUČ NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 68m², Centar, Novi Sad

204,000 €

Centar

2 sobe 0 68
Prodaja, dvosoban stan, 68m², Centar, Novi Sad
Poslovni prostor in Centar

Prodaja, poslovni prostor, 13m², Centar, Novi Sad