169,200 €
169,200 € (2,820 €/m²)
60 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 60m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodajemo Lep Trosoban stan 60 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti,ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov Parket,Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom,Kupatilske sanitarije I klase,sigurnosna vrata i zvučna Izolacija...
Klima uređaj,Digitalni interfon,Video nadzor...
Energetski efikasna rešenja dodatno smanjuju troškove grejanja i hlađenja, pružajući optimalan komfor tokom cele godine...
Grejanje je centralno gradsko...useljenje Decembar 2026...mogućnost kupovine Garaže i povrata PDV...
Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Tržnog centra,Pošte.Apoteke,DZ,Gradskog prevoza...
više informacija na tel. 06*/****-***...Mišo Licenca broj 2465
ili na www.status-nekretnine.com A57-22086
(STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

Detalji o nekretnini

ID oglasa
481972
Objavljeno
17.10.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

60m²

Sobe

3

Kupatila

N/A

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2025

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2820.00 €

Učešće 33,840 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
820 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
135,360 €
Učešće
33,840 €
Ukupna kamata
61,501 €
Ukupno plaćanje
196,861 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih stanova - Telep

Telep
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 4.39% viša od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Telep

Prosečna cena: 2701.50 €/m²

Ova nekretnina je 12.75% manja od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Telep

Prosečna veličina: 69 m²

2,702 €
Prosečna godišnja cena
+10%
Trend cena (godišnje)
209
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Status Nekretnine

Registarski broj

182

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Telep

Kvadratura

60m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SN

Status Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Telep

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

129,800 €

Telep

1 soba 0 42