80,810 €
80,810 € (2,886 €/m²)
28 m²

Prodaja, garsonjera, 28m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Novi Sad - Telep
▪️ Prodaje se garsonjera površine 28 m² .
▪️ Nalazi se na prizemlju zgrade sa tri sprata sa liftom.
▪️ Sastoji se od ulaznog hodnika u kom ima prostora za plakar i cipelarnik i iz kojeg se ulazi u sobu sa kuhinjom i izlazom na terasu i kupatila sa prozorom kao prirodnom ventilacijom.
▪️ Lokacijski se nalazi bliže Limanu.
▪️ Zgrada se zida kvalitetnim materijalima, stolarija je šestokomorna, grejanje je na gas sa kalorimetrima tako da su troškovi minimalni mogući, biće ugrađena instalacija za klima uređaje...
▪️ Postoji mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 8.000 € i 9.000 €.
▪️ Planiran završetak gradnje je decembar 2026.
▪️ Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV a.
▪️ Investitor ovaj stan investitor NE prodaje putem stambenog kredita.
▪️Cena stana je 80.810 € sa uračunatom agencijskom provizijom i svim pravnim poslovima vezanim za kupoprodaju stana.
Za više informacija pozovite.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
488096
Objavljeno
05.11.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

28m²

Sobe

0

Kupatila

N/A

Sprat

Pr

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2886.07 €

Učešće 16,162 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
392 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
64,648 €
Učešće
16,162 €
Ukupna kamata
29,373 €
Ukupno plaćanje
94,021 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene stanova - Telep

Telep
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 8.7% viša od prosečne cene garsonjere stana na lokaciji Telep

Prosečna cena: 2655.17 €/m²

Ova nekretnina je 5.08% manja od prosečne veličine garsonjere stana na lokaciji Telep

Prosečna veličina: 30 m²

Kvadratura

28m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Be Safe Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Telep

Prodaja, jednosoban stan, 44m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

154,000 €

Telep

1 soba 0 44
Stan in Telep

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije