97,390 €
  • Prodaja, garsonjera, 31m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, garsonjera, 31m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, garsonjera, 31m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, garsonjera, 31m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, garsonjera, 31m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
97,390 € (3,142 €/m²)
31 m²

Prodaja, garsonjera, 31m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Novi Sad - Telep - Petefi Šandora
▪️ Prodaje se garsonjera površine 31 m².
▪️ Nalazi se na trećem spratu jako kvalitetne zgrade sa liftom, orijentisan je dvorišno i južno.
▪️ Gradskim prevozom se stiže do fakulteta za 15 minuta.
▪️ Sastoji se od ulaznog hodnika iz kojeg se ulazi u sobu sa kuhinjom i izlazom na terasu i kupatila.
▪️ U neposrednoj blizini zgrade se nalaze marketi, pijaca, škole, vrtići, gradski prevoz.
▪️ Cena stana je 97.390 € sa uračunatom agencijskom provizijom i svim pravnim poslovima vezanim za kupoprodaju stana.
Za više informacija pozovite.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
490307
Objavljeno
08.11.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

31m²

Sobe

0

Kupatila

N/A

Sprat

3. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3141.61 €

Učešće 19,478 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
472 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
77,912 €
Učešće
19,478 €
Ukupna kamata
35,400 €
Ukupno plaćanje
113,312 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene stanova - Telep

Telep
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 18.32% viša od prosečne cene garsonjere stana na lokaciji Telep

Prosečna cena: 2655.17 €/m²

Ova nekretnina je 5.08% veća od prosečne veličine garsonjere stana na lokaciji Telep

Prosečna veličina: 30 m²

Kvadratura

31m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Be Safe Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Telep

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

124,000 €

Telep

1 soba 0 39
Stan in Telep

Prodaja, dvosoban stan, 42m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

125,000 €