55,650 €
55,650 € (1,988 €/m²)
28 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 28m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije

Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se 1.5 stan u NOVOM SADU, VETERNIK površine 28m2. Nalazi se u izuzetno kvalitetnoj novogradnji koja je pred useljenjem.Zgrada se nalazi veoma blizu glavne saobračajnice u mirnoj ulici. Izuzetna funkcionalnost. Pozovite da pogledate.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
506294
Objavljeno
24.12.2025
Ažuriran
04.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

28m²

Sobe

1

Kupatila

0

Sprat

Prizemlje

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1987.50 €

Učešće 11,130 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
270 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
44,520 €
Učešće
11,130 €
Ukupna kamata
20,228 €
Ukupno plaćanje
64,748 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene jednosobnih stanova - Novi Sad Sve Podlokacije

Veternik
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 4.19% viša od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Veternik

Prosečna cena: 1907.55 €/m²

Ova nekretnina je 25.33% manja od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Veternik

Prosečna veličina: 38 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

KLJUČ NEKRETNINE

Registarski broj

360

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Veternik

Kvadratura

28m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KLJUČ NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Veternik

Prodaja, jednosoban stan, 50m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije

118,450 €

Veternik

1 soba 1 kupatilo 50
Kuća in Veternik