595,000 €
  • Prodaja, stan, 185m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, stan, 185m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, stan, 185m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, stan, 185m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, stan, 185m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, stan, 185m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, stan, 185m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, stan, 185m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, stan, 185m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, stan, 185m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, stan, 185m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, stan, 185m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, stan, 185m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, stan, 185m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Prodaja, stan, 185m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Prodaja, stan, 185m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Prodaja, stan, 185m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Prodaja, stan, 185m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
  • Prodaja, stan, 185m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 19
  • Prodaja, stan, 185m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 20
  • Prodaja, stan, 185m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 21
595,000 € (3,216 €/m²)
185 m²
5 Soba

Prodaja, stan, 185m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Ekskluzivno u ponudi
Penthouse u jednoj etaži, liftom do stana, panoramski pogled na grad i Frušku Goru.
Dnevni boravak sa kuhinjom/trpezarijom (open-space), sa izlazom na terasu (11m2)
4 spavaće sobe od kojih su dve sa sopstvenim kupatilom (master soba sa izlazom na terasu 34m2)

PDV je uračunat u navedenu cenu (10%)
Mogućnost kupovine garažnog i dvorišnog parking mesta.

Za više informacija možete nas kontaktirati na 06*/****-*** ili , N-NEKRETNINE, broj u registru posrednika 1405, Alekse Šantića 64 Novi Sad.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
537854
Objavljeno
27.03.2026
Ažuriran
28.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

185m²

Sobe

5

Kupatila

0

Sprat

7. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2024

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3216.22 €

Učešće 119,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,884 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
476,000 €
Učešće
119,000 €
Ukupna kamata
216,272 €
Ukupno plaćanje
692,272 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene petosobnih i većih stanova - Grbavica

Grbavica
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 4.4% niža od prosečne cene petosobnog stana na lokaciji Grbavica

Prosečna cena: 3364.39 €/m²

Ova nekretnina je 32.93% veća od prosečne veličine petosobnog stana na lokaciji Grbavica

Prosečna veličina: 139 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

N NEKRETNINE

Registarski broj

1405

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica

Kvadratura

185m²

Struktura

5 Soba

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

N NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Grbavica

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

122,500 €

Grbavica

1 soba 0 35
Stan in Grbavica