152,650 €
  • Prodaja, trosoban stan, 76m², Petrovaradin, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 76m², Petrovaradin, Novi Sad - image 2
152,650 € (2,009 €/m²)
76 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 76m², Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se 3.5 stan u PETROVARADINU površine 76m2. Stan je u izgradnji. Cena je sa pdv. Miran kraj i ulica. Dobra povezanost sa glavnom saobračajnicom Preradovićevar ulica. Manji objekat sa svega nekoliko stambenih jedinica. Sadržaji potrebni u blizini stana. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Vrhunski raspored prostorija. dva mokra čvora. Cena je sa agencijskom provizijom. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
542036
Objavljeno
07.04.2026
Ažuriran
09.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

76m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2008.55 €

Učešće 30,530 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
740 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
122,120 €
Učešće
30,530 €
Ukupna kamata
55,486 €
Ukupno plaćanje
177,606 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih stanova - Petrovaradin

Petrovaradin
Novi Sad

Cena ove nekretnine je 14.3% niža od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Petrovaradin

Prosečna cena: 2343.62 €/m²

Ova nekretnina je 4.65% veća od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Petrovaradin

Prosečna veličina: 73 m²

2,344 €
Prosečna godišnja cena
+8%
Trend cena (godišnje)
45
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

KLJUČ NEKRETNINE

Registarski broj

360

Lokacija

Novi Sad

Petrovaradin

Kvadratura

76m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KLJUČ NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Petrovaradin

Prodaja, dvosoban stan, 38m², Petrovaradin, Novi Sad

103,000 €

Petrovaradin

2 sobe 0 38
Prodaja, dvosoban stan, 38m², Petrovaradin, Novi Sad
Stan in Sremska Kamenica

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

92,000 €

Sremska Kamenica

1 soba 0 35
Stan in Sremska Kamenica

Prodaja, garsonjera, 28m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

73,500 €

Sremska Kamenica

0 soba 0 28
Prodaja, garsonjera, 28m², Sremska Kamenica, Petrovaradin
Stan in Sremska Kamenica

Prodaja, četvorosoban stan, 170m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

436,000 €

Sremska Kamenica

4 sobe 0 170
Stan in Petrovaradin

Prodaja, trosoban stan, 74m², Petrovaradin, Novi Sad

144,200 €

Petrovaradin

3 sobe 1 kupatilo 74
Prodaja, trosoban stan, 74m², Petrovaradin, Novi Sad