123,600 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
123,600 € (3,090 €/m²)
40 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se nov stan površine 40m2 na Telepu.
Drugi sprat u zgradi sa liftom.
Ima terasu.
Dvorišno orjentisan.
Grejanje na gas po utrošku.
Uknjižen.
U cenu je uračunata agencijska provizija.

Za više informacija možete nas kontaktirati na 06*/****-***, Dragana Crnjanski, br. licence 2112, N-NEKRETNINE, broj u registru posrednika 1405, Bulevar Evrope 44 Novi Sad

Detalji o nekretnini

ID oglasa
542983
Objavljeno
08.04.2026
Ažuriran
15.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

40m²

Sobe

1

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3090.00 €

Učešće 24,720 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
599 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
98,880 €
Učešće
24,720 €
Ukupna kamata
44,926 €
Ukupno plaćanje
143,806 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene jednosobnih stanova - Telep

Telep
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 4.43% viša od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Telep

Prosečna cena: 2958.93 €/m²

Ova nekretnina je 4.17% manja od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Telep

Prosečna veličina: 42 m²

2,959 €
Prosečna godišnja cena
+9%
Trend cena (godišnje)
45
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

N NEKRETNINE

Registarski broj

1405

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Telep

Kvadratura

40m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

N NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Telep

Prodaja, dvosoban stan, 49m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

143,800 €

Telep

2 sobe 0 49
Stan in Telep