180,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 16
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 17
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 18
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 19
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 20
180,000 € (2,308 €/m²)
78 m²
3 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 78m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad

Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

ponuda br. 1329 NS PRO – 3 soban, 78m2, Takovska ulica
3.sprat BEZ lifta

2 terase
Zaseban toalet
nadogradnja iz 2001.
3 klime
Kupatilo renovirano 2022.
Stolarija zamenjena 2024.

- idealan za život u mirnom i tihom okruženju
- uknjižen - bez trereta, moguća kupovina iz kreditnih sredstava

Prodajna cena nepokretnosti: 180.000e (2307e / m2)

Agencijska provizija 2.5% od konačne dogovorene kupoprodajne cene nepokretnosti.

Kontakt - , , office@stanovi. rs , Agencija MEGATRANS NEKRETNINE, www.stanovi. rs - Redni broj u Registru posrednika MTTT: 267

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557632
Objavljeno
15.05.2026
Ažuriran
15.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

78m²

Sobe

3

Kupatila

1

Sprat

3. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2307.69 €

Učešće 36,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
873 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
144,000 €
Učešće
36,000 €
Ukupna kamata
65,427 €
Ukupno plaćanje
209,427 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene trosobnih stanova - Novi Sad Sve Podlokacije

Novi Sad Sve Podlokacije
Novi Sad

Cena ove nekretnine je 14.49% niža od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Novi Sad Sve Podlokacije

Prosečna cena: 2698.87 €/m²

Ova nekretnina je 10.76% veća od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Novi Sad Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 70 m²

2,699 €
Prosečna godišnja cena
+11%
Trend cena (godišnje)
6
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Megatrans Nekretnine

Registarski broj

267

Lokacija

Novi Sad

Novi Sad Sve Podlokacije

Kvadratura

78m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MN

Megatrans Nekretnine

Slične nekretnine

Poslovni prostor in Kać

Prodaja, poslovni prostor, 1200m², Kać, Novi Sad Sve Podlokacije

700,400 €

Kać

1200
Stan in Adice

Prodaja, jednosoban stan, 29m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije

65,000 €

Adice

1 soba 0 29
Stan in Adamovićevo Naselje

Prodaja, stan, 129m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

412,000 €

Adamovićevo Naselje

6 soba 0 129
Stan in Avijatičarsko naselje

Prodaja, jednosoban stan, 44m², Avijatičarsko naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

128,750 €

Avijatičarsko naselje

1 soba 0 44
Stan in Cara Dušana

Prodaja, četvorosoban stan, 124m², Cara Dušana, Novi Sad Sve Podlokacije