132,600 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 39m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
132,600 € (3,400 €/m²)
39 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

- Bulevar Evrope, Novi Sad
- stan, 39m2, uknjižen 1/1
- prostor je ostavljen u sivom stanju, kako bi budući vlasnik mogao urediti prostor po svojoj potrebi
- idealno za stan na dan da se uredi, moderne kancelarija za knjigovodjstvene agencije, frizerski studio ( instalacije za vodu i struju su sprovedene u glavnoj sobi)
- cena je iskazana sa PDV-om, tako da kupac prvog stana ima prava na povrat
- moguća kupovina putem stambenog kredita
- idealno kao investicija, tražena lokacija za izdavanje zbog reprezentativnosti zgrade

Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 06*/****-*** Igor Ćućuz I 06*/****-*** Nikola Ljuboja, Agencija N Nekretnine - reg. posrednika 1405.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558117
Objavljeno
16.05.2026
Ažuriran
16.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

39m²

Sobe

1

Kupatila

0

Sprat

1. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3400.00 €

Učešće 26,520 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
643 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
106,080 €
Učešće
26,520 €
Ukupna kamata
48,198 €
Ukupno plaćanje
154,278 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene jednosobnih stanova - Bulevar Evrope

Bulevar Evrope
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 27.91% viša od prosečne cene jednosobnog stana na lokaciji Bulevar Evrope

Prosečna cena: 2658.06 €/m²

Ova nekretnina je 11.43% veća od prosečne veličine jednosobnog stana na lokaciji Bulevar Evrope

Prosečna veličina: 35 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

N NEKRETNINE

Registarski broj

1405

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Evrope

Kvadratura

39m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

N NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Bulevar Evrope

Prodaja, jednosoban stan, 33m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije

105,100 €

Bulevar Evrope

1 soba 1 kupatilo 33