67,000 €
  • Prodaja, stan, 27m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, stan, 27m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, stan, 27m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, stan, 27m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 4
67,000 € (2,481 €/m²)
27 m²
1 Kupatilo

Prodaja, stan, 27m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad

Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

HITNA PRODAJA – GARSONJERA U SRCU NOVOG SADA
Cena: 67.000 €
Na prodaju kompletno opremljena garsonjera površine 27 m², smeštena na prvom spratu. Stan se nalazi u pešačkoj zoni, na odličnoj lokaciji, idealnoj kako za život tako i za izdavanje.

✅ Centralno gradsko grejanje
✅ Kompletno namešten i opremljen
✅ Prvi sprat
✅ Odlična lokacija

📞 Kontakt: !!!

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560108
Objavljeno
21.05.2026
Ažuriran
21.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

27m²

Sobe

N/A

Kupatila

1

Sprat

1. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2481.48 €

Učešće 13,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
325 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
53,600 €
Učešće
13,400 €
Ukupna kamata
24,353 €
Ukupno plaćanje
77,953 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene stanova - Novi Sad Sve Podlokacije

Novi Sad Sve Podlokacije
Novi Sad

Cena ove nekretnine je 11.01% niža od prosečne cene garsonjere stana na lokaciji Novi Sad Sve Podlokacije

Prosečna cena: 2788.34 €/m²

Ova nekretnina je 53.69% manja od prosečne veličine garsonjere stana na lokaciji Novi Sad Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 58 m²

2,788 €
Prosečna godišnja cena
+9%
Trend cena (godišnje)
4
Sata na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

AS1 Nekretnine

Registarski broj

-

Lokacija

Novi Sad

Novi Sad Sve Podlokacije

Kvadratura

27m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

TV

AS1 Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Jugovićevo

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Jugovićevo, Novi Sad Sve Podlokacije

128,000 €