311,500 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 19
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 20
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 21
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 22
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 23
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 24
  • Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 25
311,500 € (2,884 €/m²)
108 m²
4 Soba

Prodaja, četvorosoban stan, 108m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se cetvorosoban stan na top lokaciji, grejanje na gas, mali racuni. Idealan za vecu porodicu. Stan je dvostrano orijentisan. Jedna terasa celom duzinom s pogledom na dvoriste, druga terasa celom duzinom s pogledom na ulicu. Kuhinja fizicki odvojena. Dnevna soba sa trpezarijom, tri sobe, dva kupatila, dva hodnika. Ostava uz kuhinju. Nije potrebno ulaganje u stan, osim higijenskog krecenja. Uknjizeno 1/1, bez tereta. Registar posrednika 1500. Br. Licence 2158. Kontakt br. 06*/****-*** i 06*/****-***

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560166
Objavljeno
21.05.2026
Ažuriran
21.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

108m²

Sobe

4

Kupatila

0

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2884.26 €

Učešće 62,300 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,510 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
249,200 €
Učešće
62,300 €
Ukupna kamata
113,225 €
Ukupno plaćanje
362,425 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Grbavica

Grbavica
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 2.38% niža od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Grbavica

Prosečna cena: 2954.51 €/m²

Ova nekretnina je 5.85% veća od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Grbavica

Prosečna veličina: 102 m²

2,955 €
Prosečna godišnja cena
+7%
Trend cena (godišnje)
5

Kvadratura

108m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

AN

A Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Grbavica

Prodaja, četvorosoban stan, 116m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

334,500 €

Grbavica

4 sobe 0 116